Kentplus Kadıköy 443 Bin TL

Kentplus Kadıköy Fikirtepe projesinde fiyatlar 443 bin TL’den başlıyor. Teslimler ise 2016 yılının Aralık ayında gerçekleşecek.

Kentplus Kadıköy 443 Bin TL

İstanbul Kadıköy Fikirtepe’de Emaay İnşaat tarafından inşa edilen Kentplus Kadıköy, 25 katlı 3 blok olarak yükseliyor.
Toplam bin 561 dairenin yer aldığı Kentplus Kadıköy’de 1+0’dan 4+1’e kadar farklı daire seçenekleri bulunuyor. Kentplus Kadıköy projesinde fiyatları 443 bin TL’den başlıyor.
Toplam 27 bin 383 metrekarelik iki parsel üzerine yükselen Kentplus Kadıköy projesi karma kullanıma yönelik bir kompleks şeklinde hayata geçiriliyor. Kentplus Kadıköy’de daire teslimlerinin ise Haziran 2016’da yapılması planlanıyor.

Kentplus Kadıköy 

Kentplus Kadıköy nerede?
Kadıköy Fikirtepe’te inşa edilen Kentplus Kadıköy projesi, çevreyolu, E-5 ve minibüs yoluna olan yakınlığı ve metrobüs ile metro da dahil olmak üzere bir çok toplu ulaşım ağının odak noktasında yer alıyor.

Kentplus Kadıköy teslim tarihi?
Kentplus Kadıköy Fikirtepe projesinde daire bedelinin yüzde 75'ine kadar banka kredisi kullanılabiliyor. Projede teslimler 2016 yılını Aralık ayında gerçekleşecek.
Kentplus Kadıköy Fikirtepe sosyal alanları arasında meydan konseptli çarşı, vale, kuru temizleme, açık-kapalı otopark, açık yüzme havuzları, açık-kapalı çocuk oyun alanları, koşu / yürüyüş parkuru, spor tesisi bulunuyor.

Kentplus Kadıköy 

Kentplus Kadıköy Fikirtepe iletişim
Telefon: 444 20 01
www.kentplus.com

 

Proje Bilgisi: Köy