Kentplus Kadıköy fiyat listesi

Emay İnşaat tarafından inşa edilen Kentplus Kadıköy fiyat listesine haberimiz detayından ulaşabilirsiniz

Kentplus Kadıköy fiyat listesi

Kentplus Kadıköy karma kullanım olarak Emay İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Yüzde 1 KDV oranının uygulandığı Kentplus Kadıköy fiyat bilgilerinden önce Kentplus Kadıköy özelliklerinden bahsedelim.

Emay İnşaat tarafından 27 bin 383 metrekare alan üzerinde inşa edilen Kentplus Kadıköy teslimlerinin 2016 yılında yapılması planlanıyor. Toplam 561 adet dairenin yer aldığı Kentplus Kadıköy satılık daireler 1+1’den 4+1’e kadar tasarlanıyor. Kentplus Kadıköy Fikirtepe sosyal alanları arasında meydan konseptli çarşı, vale, kuru temizleme, açık-kapalı otopark, açık yüzme havuzları, açık-kapalı çocuk oyun alanları, koşu / yürüyüş parkuru, spor tesisi bulunuyor.

Kentplus Kadıköy fiyat listesi
Kentplus Kadıköy fiyatları 443 bin TL’den başlıyor. Ekim ayıyla birlikte Kentplus fiyat bilgileri şu şekilde güncellendi:
1+1 daireler 443 bin TL ile 660 bin TL arasında,
2+1 dairler 792 bin TL ile 927 bin TL arasında,
3+1 dairler 1 milyon 30 bin TL ile 1 milyon 400 bin TL arasında.

Kentplus Kadıköy fiyatları tamamı peşin ödemelerde yüzde 10 indirim imkanı bulunuyor. Kentplus Kadıköy ödeme planı kapsamında 2 seçenek sunuluyor. Yüzde 25 ve yüzde peşinat ödemeleri ile birlikte banka kredisi imkanı sunuluyor.

Kentplus Kadıköy

Kentplus Kadıköy nerede?
Kadıköy Fikirtepe’te inşa edilen Kentplus Kadıköy projesi, çevreyolu, E-5 ve minibüs yoluna olan yakın konumda birçok toplu ulaşım ağının odak noktasında yer alıyor. Anadolu Yakası’nın kalbi Kadıköy’de yükselen Kentplus Kadıköy, Bağdat Caddesi’ne, metroya, Söğütlüçeşme ve Fikirtepe metrobüs duraklarına, Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu’na yakınlığı ile İstanbul’un her yerine çok kolay ulaşım imkanı sağlıyor.

Kentplus Kadıköy iletişim bilgileri
Telefon: 444 20 01
www.kentplus.com

Proje Bilgisi: Köy