Keten Haliç ikinci etap teslimleri Mayıs’ta

Keten İnşaat Ltd. Şti. tarafından Eyüp’te inşa edilen Keten Haliç projesinin ikinci etap teslimleri için geri sayım başladı.

Keten Haliç ikinci etap teslimleri Mayıs’ta

21 Mart 2015 / Posta Gazetesi

Keten İnşaat Ltd. Şti. tarafından Eyüp'te inşa edilen Keten Haliç projesinin ikinci etap teslimleri için geri sayım başladı. Birinci etabı teslim edilmeye başlayan projenin ikinci etabı ise Mayıs ayında teslim edilecek. 6 katlı iki bloktan oluşan proje akıllı ev sistemiyle inşa ediliyor.

Toplamda 57 konut ve ticari birimlerden oluşan Keten Haliç, kartlı otopark giriş sistemi, 7/24 resepsiyon, fitnes salonu, Türk Hamamı gibi birçok özelliği ile dikkat çekiyor. 2+1, 3+1, 4+1 ile çatı dublekslerinin yer aldığı Keten Haliç, Haliçport'un tam karşısında konumlu. Galata ve Beyoğlu'na olan yakınlığıyla Keten Haliç'in bulunduğu lokasyon, ulaşım altyapısıyla da sürekli gelişiyor. Örneğin, 2012 yılında faaliyete geçen Kağıthane Bomonti Dolmabahçe tüneli bölgenin değerini artırdı. 2015 yılında ise faaliyeti planlanan 3. köprü ve bağlantı yolları ile 2017 yılında kanalın bitiminde yapılacağı açıklanan marina da Keten Haliç'in değerini daha da artıracağı öngörülüyor.