Kiptaş 5. Levent Evleri!

Kiptaş 5. Levent Evleri fiyatları minimum 386 bin TL’den başlangıç gösteriyor

Kiptaş 5. Levent Evleri!

Tem Alibeyköy Kavşağı üzerinde Kiptaş’a ait arsa alanına Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından inşa edilen 5. Levent projesinde teslimlerin 2017 yılının Aralık ayında başlaması hedefleniyor.

2 mahallede 17 ayrı bloktan meydana gelen Kiptaş 5. Levent Evleri’nde toplam 2 bin 288 adet daireye yer veriliyor. 1+1’den 4+1’e kadar olan farklı tiplerdeki dairelerin alanı 50 ila 200 metrekare arasında değişiyor.

Şehir, gölet ve orman manzarası sunan Kiptaş 5. Levent Evleri, 515 bin 977 metrekarelik arazi alanı üzerinde konumlanıyor. 1 milyar 800 milyon TL yatırım bedeline sahip olan proje içinde eğitim alanı ve camiye de yer veriliyor.

Kiptaş 5. Levent Evleri fiyatları ortalama 386 bin TL’den başlıyor, 1 milyon 400 bin TL’ye kadar yükseliyor. Tamamı peşin ödeme yapılabiliyor. Ya da daire satın almak isteyenler için farklı ödeme planları hazırlanıyor.

Sosyal donatılar açısından zengin olan Kiptaş 5. Levent Evleri’nde festival meydanı, açık hava sineması, amfi tiyatro, kır kahvesi, seyir ve oturma terasları, yansıma havuzları, tematik oyun parkı ve atölye mevcut.

Firma Bilgisi: Kiptaş
Proje Bilgisi: 5. Levent