Kiptaş 5. Levent projesi!

Kiptaş 5. Levent projesi, 1.8 milyar yatırım bedeliyle hayata geçiriliyor

Kiptaş 5. Levent projesi!

Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve Kiptaş işbirliğiyle İstanbul Avrupa Yakası’nda hayata geçirilen 5. Levent, 1 milyar 800 milyon TL yatırım bedeliyle yükseliyor. Teslimlerin 2017 yılının son aylarına doğru başlaması bekleniyor.

Kiptaş 5. Levent, 515 bin 977 metrekarelik arazi alanı üzerinde konumlanıyor. Projede yaklaşık 4 bin adet daire, 2 adet okul, 2 adet cami, 50 dönümlük koru alanı ve 4 bin metrekarelik cadde konseptinde ticari üniteler bulunuyor.

Kentsel dönüşüm kapsamında hayat bulan Kiptaş 5. Levent projesi, iki mahalle halinde tasarlanıyor ve yüzde 50’den fazlası yeşil alana ayrılıyor. Projede 1+1’den 4+1’e kadar 50 farklı daire tipine yer veriliyor.

Kiptaş 5. Levent projesi; Levent ve Maslak’a 7 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 9 kilometre, Boğaziçi Köprüsü’ne 12 kilometre Atatürk Havalimanı’na 22 kilometre ve 3. Havalimanı’na ise 32 kilometre mesafede.

İnşaat alanı toplam 1 milyon 30 bin metrekare olan Torunlar 5. Levent’te festival meydanı, açık hava sineması, amfi tiyatro ve atölyeler, SPA merkezi ile koşu, yürüyüş ve bisiklet parkurları, yansıma havuzları ile göletler bulunuyor.

 

Firma Bilgisi: Kiptaş
Proje Bilgisi: 5. Levent