KİRA ÖDER GİBİ EV SAHİBİ YAPIYOR

EYG Grup’un kurduğu Kent’Sell tarafından Maslak Mashattan projesi için kampanya başlatıldı. Buna göre, projede kira öder gibi ev sahibi olmak mümkün

KİRA ÖDER GİBİ EV SAHİBİ YAPIYOR

EYG Grup bünyesinde faaliyet gösteren Kent’Sell tarafından Maslak Mashattan projesinde ödemeler avantajlı hale getirildi. Peşinat olmadan hemen teslim alınabilen evlerin taksitleri 120 ay vadelendiriliyor. Ayrıca sabit ara ödemelerle 6 ayrı dönemde tamamlanıyor. Mashattan’daki son 81 daire için geçerli olan avantajlar dahilinde, taksitler 120 ayda, kira öder gibi 3 bin 650 liradan başlayan tutarlarda ödenebiliyor.

140 bin metrekarelik bir arazi üzerinde inşa edilen 33 katlı 10 kulede 1818 daireden oluşan Mashattan, 108 metre bina yüksekliğine sahip. Yüzde 94 doluluğa sahip projede toplam 5 bin kişi yaşıyor. Mashattan’da her bloğun 25. katında 2 adet kat dubleksi yer alıyor. Bahçe dubleksi tüm blokların giriş katında tasarlanırken alıcılara 10 farklı metrekarede, 8 farklı ev tipi sunuluyor. Her katta ortalama 8 dairenin yer aldığı projede 25. kat ile 30. katlarda 3 daire, 31. kat ile 32. katlarda ise pentouse daire bulunuyor.

Maslak'ta yer alan Mashattan projesi, alışveriş, sinema ya da İstinye Park, Kanyon ve Metrocity gibi merkezlere kolay ulaşılabilme avantajının yanı sıra Boğaz’da yürüyüş yapmak veya İstanbul Tenis ile İstanbul Atlı Spor Kulubü gibi farklı sosyal aktivitelere katılmak isteyenler için farklı seçenekler sunuyor. Ayrıca İstanbul Teknik Üniversitesi, Koç Üniversitesi ve iş yaşamının önemli merkezlerine yakınlığı ile dikkat çeken Mashattan, proje içinde 130 bin metrekarede geniş bir yaşam alanı sunuyor.