Kırıkkale Bahşılı TOKİ 4. etap başvuruları bugün başlıyor

Kırıkkale Bahşılı TOKİ 4. etap evlerinde emekliler için ayrılan 32 konut için başvuru süreci bugün başlıyor

Kırıkkale Bahşılı TOKİ 4. etap başvuruları bugün başlıyor

Kırıkkale Bahşılı Toki 4. etap evlerinde emekliler için ayrılan 32 konut için başvuru süreci bugün başlıyor. Kırıkkale Bahşılı Toki 4. etap başvuruları 27 Aralık 2015 tarihinde sona erecek. 

23 Aralık itibari ile başvuruları başlayan Kırıkkale Bahşılı Toki 4. etap evleri projesinde kura çekilişleri ise 1 Şubat 2016 tarihinde yapılacak. Emekliler için ayrılan 32 eve başvurular Ziraat Bankası Bahşılı şubesine yapılacak. 

Kırıkkale Bahşılı Toki 4. etap evlerinde 2+1 daireler 75 metrekare olarak tasarlanıyor. Fiyatlar ise 66 bin 450 TL ile 93 bin 586 TL arasında değişiyor. 

Yüzde 12 peşinat ile konut sahibi olunabilen Kırıkkale Bahşılı Toki 4. etap evleri projesinde ayda 222 TL taksitle konut sahibi olunabiliyor. 

Toki başvuru şartları
- T.C. vatandaşı olması, 
- Projenin bulunduğu il/ilçe sınırları içerisinde 1 yıldan az olmamak koşulu ile ikamet ediyor olması veya projenin bulunduğu il veya ilçe nüfusuna kayıtlı olması,
-Kendisine eşine ve/veya velayeti altındaki çocuklara ait tapuda kayıtlı kat irtifaklı / kat mülkiyetli bağımsız bir bölümünün veya müstakil bir konutunun (tarla, bağ, bahçe, köy evi ve işyeri hariç) olmaması,
-Aylık hane halkı gelirinin, en fazla net 3.200 TL olması gerekmektedir (Başvuru sahibinin ve eşinin gıda, yol, vs. her türlü aldıkları yardımlar dahil olmak üzere toplam hane halkı aylık net gelirinin en fazla 3.200 TL olması gerekmektedir.) (İstanbul ilinde gelir şartı 3.700 TL olarak uygulanacaktır.).
-Bir hane halkı adına, yani kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları adına yalnızca bir adet başvuru yapılabilecektir.