Kırşehir Merkez TOKİ Evleri başvuruları 25 Mayıs'ta başlıyor

Kırşehir Merkez TOKİ Evleri kapsamındaki 131 adet konutun başvuru süreci 25 Mayıs 2015 tarihinde başlıyor.

Kırşehir Merkez TOKİ Evleri başvuruları 25 Mayıs'ta başlıyor

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Kırşehir'de inşa edilen TOKİ Kırşehir Merkez Kayabaşı 2. etap projesindeki 131 adet konutun başvuru dönemi 25 Mayıs'ta başlayacak, 12 Haziran'da sona erecek. Kırşehir Merkez TOKİ Evleri başvuruları, Halk Bankası'nın tüm şubelerine yapılabilecek. 

Fiyatların 85 bin lira ila 163 bin lira arasında değiştiği Kırşehir Merkez TOKİ Evleri için 96, 108 ve 120 ay vade yapılacak. Konutlar için ödenecek aylık taksitler ise 534 liradan başlayacak. 

Kırşehir Merkez TOKİ Evleri başvuru şartları 
"Konut satın almak için başvuruda bulunanların kendileri, eşleri ve velayetleri altındaki çocukları üzerine T.C. sınırları dahilinde tapuda kayıtlı bağımsız konutlarının bulunmaması, bu kişilerin daha önce Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış ve kredi kullanmamış olmaları şartları aranacaktır. Kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocuklarından oluşan hane halkı adına, yalnızca bir adet başvuru yapılabilecektir (Şehit Aileleri, Maluller ile Dul ve Yetimleri kategorisi hariç). Başvuru sahiplerinde T.C. vatandaşı olma ve 18 yaşını doldurmuş olma şartları aranacaktır." 

Firma Bilgisi: Toki