Klima'da kontolü mobilleştiren teknoloji

Mitsubishi Electric, klima kontrol özgürlüğü sunan yeni MELCloud teknolojisini piyasaya sunmaya hazırlanıyor

Klima'da kontolü mobilleştiren teknoloji

Mitsubishi Electric, klima kontrol özgürlüğü sunan yeni MELCloud teknolojisini piyasaya sunmaya hazırlanıyor. Evdeki klimanın uzaktan bir bilgisayar, tablet veya akıllı telefon kullanılarak internet üzerinden kontrolüne yönelik yeni bulut tabanlı çözüm MELCloud, kablosuz internet bağlantısı olan her yerde Mitsubishi Electric Klima Sistemleri'nin* mobil olarak kontrol edilmesine ve izlenmesine olanak sağlıyor.

İnternet bağlantısıyla klima ayarı
MELCloud ile klimayı açmak, kapatmak, çalışma modunu, fan devrini değiştirmek, kanatçıkları ayarlamak, odanın sıcaklığını görmek ve sıcaklık ayarını değiştirmek gibi işlemler hızlı ve pratik bir şekilde yapılabiliyor.  

"Klimayı kapattım mı?" devri kapanıyor
Mitsubishi Electric'in MELCloud teknolojisi ile klimanın çalışma durumunu mobil olarak kontrol etmek mümkün olduğu için evden çıktıktan sonra akıllara takılan "Klimayı kapattım mı?" sorusu tarihe karışıyor. Eve gelmeden önce ise Mitsubishi Electric Klima'nın istenilen set (ayar) sıcaklığında çalışması sağlanarak konforlu bir ortam oluşturulabiliyor.

MELCloud ile birden fazla klima tek kumandada
Mitsubishi Electric teknolojisiyle üretilen MELCloud uygulaması ile birden fazla klimaya ulaşmak ve hepsini ayrı ayrı yönetmek mümkün. Böylece evdeyken bile her klimanın kendi kumandasını kullanmak yerine tüm klimalar için tek bir kumanda olarak MELCloud yeterli oluyor. MELCloud, evde olmadığınız zamanlarda bile, kumanda kullanımında zorluk yaşayabilecek ev halkı için klimaları kolaylıkla yönetmenize imkan tanıyor.