Konut alana anında 10 bin liralık indirim

Markalı konut projelerindeki sıfır daireleri satın alarak avantajlı imkânlarla satışını başlatan ‘evdekifirsat.com’, yeni bir kampanya başlattı.

Konut alana anında 10 bin liralık indirim

Markalı konut projelerindeki sıfır daireleri satın alarak avantajlı imkânlarla satışını başlatan 'evdekifirsat.com', yeni bir kampanya başlattı. Bu kapsamda müşteriler, evdekifirsat.com'a girerek ana sayfadaki kayıt formunu doldurdukları takdirde, site üzerinden satışa sunulan tüm projelerde geçerli olmak üzere 10 bin TL'lik indirim çeki kazanıyor. Kent'Sell satış ofislerine giden müşterilere satın alacakları konut yatırımları için anında 10 bin TL indirim fırsatı sunuluyor.

15 Aralık Pazartesi gününe kadar geçerli olan kampanya kapsamında, bu tarihe kadar form dolduran tüm müşteriler, çeklerini sonraki 15 gün boyunca kullanabiliyor. Evdekifirsat.com üzerinden satışı yürütülen projeler arasında; Maslak'taki Mashattan'ın yanı sıra Bahçeşehir'deki Spradon Evleri, Spradon Teras Evler, Spradon Kuleler, Spradon Vadi, Spradon Quartz ve Halkalı'daki Divan Residence yer alıyor.