Konut Konferansı 2014 için geri sayım

İnşaat sektörünün bir çok soruya yanıt arayacağı Konut Konferansı 2014, 25 Kasım’da Yapı Endüstri Merkezi’nde gerçekleştirilecek

Konut Konferansı 2014 için geri sayım

Konut Konferansı, Türkiye’den ve dünyadan mimarlar, tasarımcılar, plancılar, geliştiriciler, müteahhitler, ekonomistler ve girişimciler başta olmak üzere sektörün önde gelen isimlerini biraraya getirmeye devam ediyor.

İnşaat sektörünün yapı taşı “konut”u, ekonomi, planlama ve rant aracı olarak tüm boyutlarıyla ele alan Konut Konferansı bu yıl 5. kez gerçekleşecek. 25 Kasım’da Yapı Endüstri Merkezi’nde gerçekleştirilecek Konut Konferansı 2014’te inşaat sektörü  bir çok soruya yanıt arayacak.

“Önemli olan büyüklük mü?” sorusuyla sektöre eleştirel gözle ayna tutmayı hedefleyen konferansa dünyaca ünlü konuşmacılar katılacak. Konferansda ayrıca, “Bu başarı her an patlamaya hazır bir balon mu?”, “Kentsel dönüşüm uğrunda yapılanlardan kim ne dersler çıkarıyor?”, “Arazinin büyüklüğü mü, konutun büyüklüğü mü, kullanıcının fonksiyonu mu önemlidir?”soruları da ele alınacak.