Konutta Sevgililer Günü kampanyaları!

Yaklaşan Sevgililer Günü ile birlikte inşaat firmaları konut projeleri için Sevgililer Günü'ne özel kampanyalar düzenlemeye başladı. Konutta Sevgililer Günü kampanyalarını sizler için derledik...

Konutta Sevgililer Günü kampanyaları!

Yaklaşan Sevgililer Günü ile birlikte inşaat firmaları konut projeleri için Sevgililer Günü'ne özel kampanyalar düzenlemeye başladı. Paris tatilinden Çırağan Sarayı'nda akşam yemeğine kadar farklı seçenekler konut alıcılarını bekliyor. İşte konutta Sevgililer Günü kampanyaları...

Konutta Sevgililer Günü Kampanyaları

216 Butik Plus
Konutta Sevgililer Günü kampanyaları!
216 Yapı, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel kampanya düzenledi. 10-14 Şubat tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında 216 Butik Plus projesinden ev almak isteyenler hem yüzde 5 indirim hem de 120 ay vade fırsatı yakalıyor. Çekmeköy’de hayat bulan 216 Butik Plus projesinde teslimleri 2016 yazında yapılacak. 2 blokta toplam 123 adet daireden oluşan projede 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde dairelere yer veriliyor. 216 Butik Plus fiyatları 290 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

 

Brooklyn Park
Konutta Sevgililer Günü kampanyaları!
İstanbul Fikirtepe’de yükselen Brooklyn Park projesinin 14 Şubat Sevgililer Günü için yaptığı kampanyada ev almak isteyenler, 60 ay sıfır faiz ile ev sahibi olabiliyor. Yüzde 80’i satılmış durumda olan Brooklyn Park teslimleri 2016 yılı Aralık ayında başlayacak. Toplam 731 adet konut ve 13 ticari üniteden meydana gelen projede daire sahiplerine açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, buhar odası, hamam, tenis kortu ve sauna gibi sosyal olanaklar sunuluyor. Brooklyn Park fiyatları 419 bin 832 TL’den başlıyor.

 

Muhteşem Yeni Yıl Konutları
Konutta Sevgililer Günü kampanyaları!
Muhteşem Yeni Yıl Konutları’nın Sevgililer Günü için düzenlediği kampanyası kapsamında ev sahibi olmak isteyenler, 35 bin TL peşinat,  120 ay vade ve 12 ay taksit erteleme avantajına sahip olabiliyor. Şubat ayı boyunca geçerli olacak kampanya ile kolaylıkla ev sahibi olabilirsiniz. Adalar ve Kalamış Marina manzarasına hakim olan projede 92 adet daire, 6 adet ticari alan ve 9 adet ofis bulunuyor. Muhteşem Yeni Yıl Konutları, Bağdat Caddesi’ne yürüme mesafesinde, metro, Marmaray ve metrobüs gibi toplu taşıma araçlarına da oldukça yakın bir konumda yer alıyor.

 

Park Residences Cadde
Konutta Sevgililer Günü kampanyaları!
Park Residences Cadde projesi, Sevgililer Günü’ne özel düzenlediği kampanya kapsamında 1 doları 2,75 TL’den sabitledi. Projede metrekare fiyatları 4 bin 500 dolar ile 7 bin 500 dolar arasında değişiyor. Göztepe Bağdat Caddesi’nde yükselen Park Residence Cadde projesi Adalar ve Marmara Denizi manzarasına hakim. 1+1’den penthouse dairelere kadar farklı konut seçeneklerinin bulunduğu projede rezidans alanları 102 metrekareden başlangıç gösteriyor.

 

Still İstanbul Diamond
Konutta Sevgililer Günü kampanyaları!
Sevgililer Günü kampanyası ile 60 ay sıfır faizle konut satışı yapılan Still İstanbul Diamond projesinde peşin ödemelerde yüzde 12 indirim fırsatı sunuluyor. 64 milyon TL yatırım değerine sahip olan proje 2 blokta toplam 214 konuttan oluşuyor. Still İstanbul Diamond teslimlerinin Mart ayı sonunda yapılması planlanıyor. Fitness center, açık ve kapalı yüzme havuzu, hamam, sauna, buhar odası, çocuk oyun alanları gibi sosyal alanlara yer verilen Still İstanbul Diamond’da fiyatlar 302 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

 

Demir Romance – Demir La Vida
Konutta Sevgililer Günü kampanyaları!
Demir İnşaat’ın Sevgililer Günü için hazırladığı kampanyada Demir Romance ve Demir La Vida projelerinde 6-14 Şubat tarihleri arasında ev alanlara Çırağan Sarayı’nda Sevgililer Günü yemeği hediye ediliyor. 7 blokta, 776 rezidans konut, 28 villa ve 60 ticari birimden oluşan Demir Romance projesi geçtiğimiz yıl Temmuz ayında teslim edildi. 5 blokta 379 konut ve 29 ticari üniteden oluşan Demir La Vida projesinin sosyal donatıları arasında; yüzme havuzu, yürüyüş yolları ve geniş sosyal alanlar bulunuyor.

 

Atlantik Life
Konutta Sevgililer Günü kampanyaları!
Atlantik Yapı, Atlantik Life projesinden konut satın alanlara Sevgililer Günü’ne özel yüzde 14 indirim fırsatı sunuyor. Projede ayrıca 14 Şubat’a kadar konut alanlara 3 günlük Paris tatili hediye ediliyor. Anadolu Yakası’nda ulaşım akslarına yakın bir noktada inşa edilen Atlantik Life projesi, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 1,5 kilometre, D-100 Karayolu’na 2 kilometre, Tem Otoyolu’na 3 kilometre, metroya ise 700 metre mesafede yer alıyor. Projenin sosyal alanları arasında; açık ve kapalı yüzme havuzu, sauna, Türk hamamı, buhar odası, fitness salonu ve sosyal yaşam alanları mevcut.

 

Kalekent
Konutta Sevgililer Günü kampanyaları!
Gül İnşaat, Liv Yapı ve 3S Kale ortaklığı ile İstanbul Beylikdüzü’nde hayat bulan Kalekent projesinden 8-15 Şubat tarihleri arasında ev alanlar için Sevgililer Günü’ne özel ‘’Peşin ve kredili satışlarda yüzde 14 indirim ile Şimdi Al Gelecek Yıl Öde veya 0,80 faiz oranı ile banka kredisi kullan!’’ kampanyası başlattı. 7’şer katlı 33 blokta toplam 1471 adet daireden oluşan projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelere yer verildi. Kalekent projesinde daire alanları ise 59 metrekare ile 222 metrekare arasında değişiyor. Zengin sosyal alanlara sahip olan projenin her iki etabında da ayrı ayrı olmak üzere, açık yüzme havuzu, kapalı otopark, fitness center, süs havuzları, yürüyüş parkurları ve çocuk oyun alanları bulunuyor.