Koray İnşaat’tan engellilere destek

Koray İnşaat, Parlamenterler Spor Kulübü Derneği tarafından "Sizin için yarışıyoruz" sloganıyla bedensel engelliler yararına düzenlenen otomobil yarışının ana sponsoru oldu

Koray İnşaat’tan engellilere destek

10 Temmuz 2013 / emlakwebtv
Türkiye inşaat ve gayrimenkul sektörünün saygın kuruluşlarından Koray İnşaat, Parlamenterler Spor Kulübü Derneği tarafından bedensel engelliler yararına düzenlenen Otomobil Slalom Yarışı'na ana sponsor olarak destek verdi.

"Sizin için yarışıyoruz" etkinliğinde ki gelir, tekerlekli sandalye yardımında kullanılacak
"Sizin için yarışıyoruz" sloganıyla gerçekleştirilen ve Aileden Sorumlu Devlet Bakanı Fatma Şahin’in katılarak startını verdiği yarıştan elde edilen gelir, 81 ildeki engelli vatandaşlara akülü tekerlekli sandalye yardımında bulunmak amacıyla kullanılacak.

34 milletvekili engelliler için slalom yarışı yaptı
Ankara 75. Yıl Hipodromu Park Alanı’nda düzenlenen yarışma, özel olarak hazırlanan otomobillerle gerçekleştirildi. 34 vekilin kıyasıya mücadele ettiği yarışma sonunda birinciliği Fahrettin Poyraz alırken, Gülşen Orhan ikinci, Bayram Özçelik ise üçüncü oldu. Dereceye girenler kupalarını Bakan Fatma Şahin’in elinden aldı.

Yarışma öncesi konuşma yapan Bakan Şahin, sosyal sorumluluk kapsamında engelliler için yarış yapılacağını belirterek, milletvekillerinin yasama ve denetimin yanı sıra sosyal sorunlara karşı da görevlerinin olduğunu dile getirdi. Yarışma gelirinin 81 ildeki engelli vatandaşlar için kullanılacağına işaret eden ve etkinliğe destek veren kuruluşlara teşekkür eden Şahin, “İnşallah hak eden kazanır diyorum ama benim gönlüm kadınların kazanmasından yana, bir kadın olarak” diye konuştu. 

Firma Bilgisi: Koray Inşaat