Kordon İstanbul'da 84 ay 0 faiz fırsatı

Ege Yapı, Kordon İstanbul'da yeni bir kampanyaya başladı. Kampanya kapsamında yatırımcıya 84 aya 0 faiz fırsatı sunulacak

Kordon İstanbul'da 84 ay 0 faiz fırsatı

Ege Yapı imzasıyla hayata geçirilen Kordon İstanbul projesi yatırımcının karşısına yeni bir kampanyayla çıkıyor. Kampanya ile birlikte 84 ay 0 faiz fırsatı sunulacak. Levent ve Maslat gibi İstanbul'un merkezi iş alanlarına yakın bir noktada inşa edilen Kordon İstanbul 820 milyon TL yatırım bedeliyle dikkat çekiyor. 

Kordon İstanbul'da herkese uygun ödeme planı

Kampanyayla ilgili bilgi veren Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, kampanya ile yeni bir ev sahibi olmak isteyenlerin harekete geçirileceğine inandıklarını vurgulayarak 300 bin TL banka kredisi kullanacak kişinin taksitlerinde önemli bir düşüş yaşanacağını belirtti. Normalde 84 ay boyunca ayda 5 bin 600 TL'lik ödeme yapılması gerektiğini belirten Kabadayı: "0 faiz kampanyası ile birlikte sadece 3 bin 500 TL ödeyecek ve toplam geri ödemede 170 bin TL tutarında çok ciddi bir avantajın sahibi olacak..." ifadelerini kullandı. 

Ev almanın tam sırası

Emlak Konut GYO tarafından başlatılan ve yeni bir ev sahibi olmak isteyenler için özel olanaklar içeren kampanyaya destek vermekten mutluluk duyduklarını söyleyen Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Kabadayı, Maslak ve Levent gibi merkezlere yakınlığıyla dikkat çeken Kordon İstanbul'da zamana meydan okuyan bir kampanya başlattıklarını  söyledi. Kabadayı, kampanya ile birlikte aylık taksitlerin önemli oranda düşeceğini ve toplamda 170 bin TL'lik kazanç sağlanacağını belirterek: ". Hem projemizde sunduğumuz yaşam hem de kampanya avantaj ile ev almanın tam zamanı diyoruz..." dedi. 

Kordon İstanbul projesi

Ege Yapı imzasıyla 820 milyon TL'lik yatırım değeriyle hayata geçirilen Kordon İstanbul özel konumu ve İstanbul'un iş merkezleri Levent ve Maslak'a yakınlığıyla dikkat çekiyor. Levent ve Maslak'ın yanı sıra TEM'e 2, Havaray ve metro projelerine ise yürüme mesafesinde konumlanan proje, suyun kıyısındaki konumuyla farklı bir konsept oluşturuyor.Kordon İstanbul bünyesinde peyzaj alanları, göletler, bisiklet ve yürüyüş yollarıyla da sosyal yaşamı zenginleştiren etaplar barındıracak. Toplamda 10 bloktan meydana gelen projede daire tipleri ise 1+0 ile 4+1 arasınde farklılık gösteriyor. Daireler ise teraslı ve bahçeli olmak üzere tasarlanacak. 559 adet konuta ek olarak 55 mağazadan oluşan Kordon İstanbul'da teslimler ise 2016 yılının sonunda yapılacak. 

Firma Bilgisi: Ege Yapı
Proje Bilgisi: kordon istanbul