Koru İstanbul Kuruçeşme’de iş dünyası toplanıyor

Koru Ev, Kaptan Köşk ve Anonim Ortaköy toplantı salonlarında ağırlıyor

Koru İstanbul Kuruçeşme’de iş dünyası toplanıyor

Yazın bitmesiyle birlikte yoğunlaşan toplantılar için şirketlere farklı alternatifler sunan Koru İstanbul Kuruçeşme, iş dünyasının profesyonellerini boğaz ve koru manzarası eşliğinde Koru Ev, Kaptan Köşk ve Anonim Ortaköy toplantı salonlarında ağırlıyor.

Büyük davetler dışında, ulusal ve uluslararası firmaların ihtiyaçlarına yönelik toplantı ve lansman gibi hizmetler veren Koru İstanbul Kuruçeşme, Kaptan Köşk, Koru Ev ve Anonim Ortaköy toplantı salonu alternatifleriyle iş dünyasının profesyonellerini buluşturuyor. Mekanın özel üretimi olan coffee break atıştırmalıkları ve özel üretim manda sütünden yapılan sütlü tatlılar ise toplantılara lezzet katıyor.

Boğaz’ın ve doğanın en ihtişamlı noktalarından Kuruçeşme’de yer alan ve 4 milyon dolar yatırımla 2014 yılında hayata geçen Koru İstanbul, 1000 kişilik açık alanı ile davetlerin gözde mekanı olurken, boğaz manzaralı ve bahçeli üç ayrı toplantı binasıyla da iş dünyasının ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çözümler sunuyor.

Kısıtlı zamanda yoğun toplantılar gerçekleştirmek zorunda olan profesyoneller, Koru İstanbul’un 20 dönümlük defne ve erguvan ağaçlarıyla bezenmiş korusu içerisinde yer alan özel toplantı salonlarında bir araya geliyor. İstanbul’un merkezinde, Avrupa ve Anadolu yakasına ulaşımın en kolay olduğu noktalardan Kuruçeşme’de, muhteşem boğaz manzarası eşliğinde toplantılar gerçekleştiren profesyoneller, hem zamandan tasarruf ediyor hem de toplantılarını keyfe dönüştürüyor.

Ofis toplantılarından sıkılan, daha keyifli ve verimli toplantılar yapmak isteyen yöneticilere ve firma sahiplerine, 50 kişilik kapalı, 40 kişilik açık alanı ve muhteşem boğaz manzarası ile Kaptan Köşkü eşlik ederken, 25 kişilik kapalı alanıyla da Koru Ev yeşilin her tonu ile doğanın dinginliğini sunuyor. Ayrıca 80 kişilik kapasitesiyle, 3 duvarı ve tavanı açılabilen, hem kapalı hem de açık olarak kullanıma uygun olan Anonim Ortaköy salonu da özellikle yoğun katılımlı toplantı ve etkinliklerin gözdesi oluyor. Koru İstanbul’da yer alan toplantı salonlarının her birinin kendine ait özel bahçesi olması ise iş dünyası profesyonellerinin daha verimli toplantılar gerçekleştirmesine imkan tanıyor.

Koru İstanbul’da üç farklı konseptte yer alan toplantı salonlarının tümü boğaz manzarasına hakim, bahçeli ve gün ışığı alabilen salonlardan oluşuyor. 10 kişiden 150 kişiye kadar farklı düzenlerde ve kapasitelerde toplantılara ev sahipliği yapılabilen Koru İstanbul’da, perde, barkovizyon, internet bağlantısı, lcd ekran ve ses tesisatı gibi toplantı için gerekli bütün alt yapılar bulunuyor.