KÖY'de 2. etap başlıyor

Siyahkalem Mühendislik ve Emlak Konut GYO ortaklığıyla Zekeriyaköy'de hayata geçen KÖY projesinde 2. etap başlıyor.

Kim evine orman yolundan geçerek gitmek istemez ki? İstanbul'un keşmekeşinden, trafiğinden ve stresinden uzakta, orman yolundan ilerleyerek ulaşılabilen doğayla bütünleşmiş bir proje Köy. İçerisinde tam 264 bin metrekare yeşil alan bulunuyor. Arazisi içinde bulunan 10 bin tane ağacın 7 bin 500 tanesi projenin park alanlarının içinde yer alıyor. sadece belirli aylarda yapılan ağaç taşıma işlemi için 4 aylık bir süre harcandı. Yeşilin ve doğanın tam hakimiyetinde olan bu projenin 1. etabının yüzde 50'si satıldı. Metrekaresi ortalama 6 bin 500 TL'den satılan konutlar farklı yaşam biçimlerine göre farklı tiplerde tasarlandı. 
Köy'ün 1. etabında yer alan 462 konutun inşaatı hızla devam ederken home ofis ve apartman tipleri, çift dubleksler, sıraevler, villalar ve müstakil villalardan oluşan 550 ünitelik 2. etabın ruhsat işlemleri tamamlandı. İçerisinde 15 bin metrekarelik bir çarşı da barındıran 3. etabın temeli ise 2016 yılında atılacak
Köy projesi 3. Havalimanı, 3. Köprüye çok yakın bir noktada olmasıyla da dikkat çekiyor. Maslak'a 20 dakika, Hacıosman Metro İstasyonu'na da 12 dakika mesafede yer alıyor.