Küçük Yatak Odası Modelleri

Küçük yatak odalarında yaratıcı fikirler ile odanızı olduğundan daha kullanışlı hale getirebilirsiniz

Küçük Yatak Odası Modelleri

Küçük yatak odalarında yaratıcı fikirler ile odanızı olduğundan daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. Küçük yatak odası dekorasyonu yapılırken, akıllı çözümler ile rahat bir yatak odası elde edebileceğiniz gibi bir kaç minik dokunuşla ferah bir alan kazanabilirsiniz. 

 

Küçük Yatak Odası Modelleri

 

Küçük yatak odası modellerinde genellikle renkler ile doğru renkleri kullanmak önemli. Bu tip küçük odalarda açık renkler ve ışığı yansıtan renkler kullanılmalıdır. Zira koyu bir renk odayı olduğundan küçük ve basık hale getirecektir. Açık renklerin kullanıldığı yatak odalarında koyu renkler sadece aksesuarlarda kullanılmalıdır. 

 

Küçük Yatak Odası Modelleri

 

Küçük yatak odası modellerinde, ferah bir alana sahip olmak için perdeleri büyük ve kalın modeller yerine, minimal, ipli moderllerden tercih edilmelidir. Perdelerin dışında yatak başı ya da baza altına depolama ürünleri kullanılmalıdır. Böylelikle yatak odanızı dar hale getiren büyük kapılı dolaplardan kurtulmuş olursunuz. 

 

Küçük Yatak Odası Modelleri

 

Büyük ve geniş halılardan kaçınarak, tek renk ve küçük halılar tercih edilmelidir. Küçük odalar için yatak odasında, kabarık yatak örtüleri yerine ince ve desensiz örtüler, makyaj masası yerine ise duvara sabit açılır kapanır masalar tercih edilmelidir. Küçük yatak odası modelleri, sade, modern ve açık renk tonlarında olmalıdır.