Kütahya Porselen'den Sonbahar renkleri

Kütahya Porselen’in Naturaceram koleksiyonu doğadan ilham alarak tasarlanıyor

Kütahya Porselen'den Sonbahar renkleri

Doğadan esinlenerek, doğanın renklerini sofralara taşıyan Naturaceram’ın koleksiyonunda yer alan büyüleyici “Hasır” tasarımları sofraların vazgeçilmezi oluyor. Modern ile zarafeti buluşturan tasarımlar masalarınıza sonbahar renklerini getiriyor.

Kütahya porselen ürünleri
Modern teknoloji yöntemleriyle üretilen, yüksek kalitedeki Naturaceram koleksiyonunu içinde yer alan “Hasır” serisinin eskitme ürünleri yeşil ve kahverengi renkleriyle sonbaharı anımsatıyor. Özellikle doğa temalı sofralarınıza uyum sağlayacak Hasır serisi eskitme yemek takımlarını ahşap görünümlü ürünlerle birlikte kombilenebiliyor. Üstelik bu serinin farklı renklerini bir arada kullanarak sofralarınızı size özel hale getirmek de mümkün. 

Kütahya Porselen ürünleri

2015 koleksiyonu Zuchex'te tanıtılmıştı
Kütahya Porselen’in 2015 yılı koleksiyonunu 3-7 Eylül 2014 tarihleri arasında 25. Uluslararası Züccaciye Dekoratif ve Ev Eşyaları Fuarı ZUCHEX’te ilk kez porselen severlerle buluşmuştu. TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nin 6. Hall’ünde yerini alan Kütahya Porselen, Sema Güral Sürmeli’nin katılımıyla porselen modasına yön veren ürünlerini fuar ziyaretçilerine sundu.