Kuzu Grup tanıtım filmi yayına girdi

Türkiye gayrimenkul sektörünün en önemli markalarından Kuzu Grup'un tanıtım filmi emlakwebtv.com'da yayına girdi

Türkiye konut sektörünün en önemli markalarından biri olan Kuzu Grup'un tanıtım filmi yayına girdi. Kuzu Grup, son olarak Türkiye'nin denize sıfır tek premium projesi SeaPearl'ün otel ve residans bölümlerinin işletmesi için Jumeirah Group ile imzalanan anlaşma dolayısıyla gündeme gelmişti.

SeaPearl Ataköy, Jumeirah Group ile anlaştı
202 odalı oteli ve 62 rezidans ünitesinin işletimi için uzun zamandır, Jumeirah Group ile görüşme sürdürdüklerini söyleyen Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu"Lüksü yeniden yorumlayan mimarisi ile dikkatleri üzerine çeken otel ve rezidans birimi için dünyaca ünlü Jumeirah Group’la yaptığımız anlaşma, projemizin yanı sıra bölgeye ve hatta İstanbul’a artı bir değer katacak..." demişti.

Kuzu, böylesine ihtişamlı bir proje için bu denli büyük bir grupla iş ortaklığı kurdukları için mutlu olduklarını ve Ataköy bölgesinin stratejik konumuyla iş ve tatil seyahatleri için cezbedici olduğunu da belirterek: "Söz konusu birimler, İstanbul'un tarihi merkezleri ile Atatürk Havaalanı’na yakın, denizle iç içe ve lüks detaylarla bezenmiş bir durumda bulunuyor” ifadelerini kullanmıştı.

İstanbul'un ikinci Jumeirah işletmesi

Rakamlarla Kuzu Grup:

- Kuruluş yılı 1943
- Tamamlanmış inşaat alanı 11.2 milyon metrekare
- Kuzu Grup tarafından tamamlanan proje sayısı 500'ü geçti.
- Teslim edilen konut sayısı: 100.000
- ENR 2015 Dünyanın En Büyük 250 Müteahhitleri Listesi'nde...
- Toplam aktifler(Milyon TL): 984
- Özkaynaklar (Milyon TL): 473
- İnşa edilen okul sayısı: 100

Firma Bilgisi: Kuzu Grup
Proje Bilgisi: Sea Pearl Ataköy