KW Türkiye büyümesini sürdürüyor

Keller Williams, 8'inci bölge Müdürlüğü'nü KW Doruk ile Ataşehir'de açtı

KW Türkiye büyümesini sürdürüyor

Amerikalı gayrimenkul danışmanlık şirketi Keller Williams, Türkiye'de büyümeye devam ediyor.Uzun yıllar gayrimenkul sektöründe başarılı işlere imza atan Hakan Bek ve Savaş Bek ortaklığı ile açılan KW Doruk Ataşehir Bölge Müdürlüğü, Keller Williams'ın Türkiye'de ki 8'inci bölge müdürlüğünü olma özelliğini taşıyor. Açılışa Keller Williams Ülke Direktörü Emre Erol ve Yönetim Kurulu Başkanı Devrim Aka da katıldı.

KW yıl sonunda 100 danışman hedefliyor
Keller Williams Ataşehir Bölge Müdürlüğü Yönetici Ortağı sektörün bilinen isimlerinden Hakan Bek, açılış sırasında yaptığı konuşmada:  Ataşehir'in geleceği parlak. Ataşehir Finans Merkezi Projesi'nin tamamlanmasının ardından Türkiye'nin "Finansal Kalbi" konumunda olacak. Bu durum konut ve işyeri talebini çok arttıracak bizde bu aşamada başarılı işlere imza atmaya devam edeceğiz" dedi.

Hedef yüzde 100 karlılık
Dünya çapında en iyi eğitim veren firma seçilen Keller Williams, Türkiye'de de eğitime verilen önemi vurgulayan Keller Williams Türkiye Ülke Direktörü Emre Erol; 'Bugün Keller Williams Ailesi için yine çok mutlu bir gün. Hep birlikte el ele vererek büyümeye devam ediyoruz. Bugün Ataşehir Bölge Müdürlüğü'müz ile Türkiye'de 8'inci bölge müdürlüğümüzü açtık. Dünya genelinde ofislerimiz %98 karlılık ile çalışıyor ve hedefimiz tüm ofislerimizde %100 karlılığa ulaşmak.' ifadelerini kullandı