La Marin Kartal satılık!

İstanbul Anadolu Yakası’nda hayat bulan La Marin Kartal satılık daireleri için ön talep toplama dönemi devam ediyor

La Marin Kartal satılık!

Marmara Denizi ve Adalar manzarasına hakim daireleri ile dikkatleri çeken La Marin Kartal, İstanbul Anadolu Yakası’nın Kartal İlçesi, Kordonboyu Mahallesi’nde inşa ediliyor. Önümüzdeki günlerde resmi satışları başlayacak olan proje için şu an ön talep toplanıyor.

Üçay İnşaat ile Sercan İnşaat ortaklığında hayata geçirilen La Marin Kartal projesi, toplam 8 bin 205 metrekarelik arazi alanı üzerinde konumlanıyor. Tago Mimarlık imzası taşıyan projede normal kat dairelerin yanı sıra bahçe kullanımlı dubleks dairelere de yer veriliyor.

La Marin Kartal projesinin ev sahiplerine sunduğu ayrıcalıklar şöyle sıralanıyor; açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, sauna, Türk hamamı, fitness salonu, La Marin SPA, açık spor alanları, yürüyüş alanları, yeşil alanlar, çocuk parkı, Wellness Garden, ticari alanlar ve kafe.

Merkezi konumda olan ve toplu taşıma duraklarına yürüme mesafesinde konumlanan La Marin Kartal; Kartal sahil yoluna 75 metre ve İDO Kartal'a 1,5 kilometre mesafede bulunuyor. Kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirilen proje, sahil şeridine yakınlığı ve merkezi konumu ile ön plana çıkıyor.

Üçay İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Ayhan Karacabey, proje ile ilgili görüşlerini şöyle dile getiriyor;

“Bugün Kartal sahilinde hayata geçireceğimiz bu özel projenin, La Marin Kartal’ın ardında işte bu iki şirketin toplamda yarım asra yaklaşan tecrübesi, profesyonelliği ve gücü yer almaktadır. Projedeki 108 kat malikinin tamamının güvenoyunu alıp 6 parselin birleştirilmesini sağlayarak gerçekleştirilmesi çok güç bir başarıya imza attık. Son yıllarda gerçek bir çekim merkezi haline gelen Kartal’da, projemizin gerek konumu gerekse sunduğu sosyal imkanlar sayesinde, beklediğimizin üstünde bir ön taleple karşılaştık.”

 

Firma Bilgisi: Üçay İnşaat ve Sercan İnşaat
Proje Bilgisi: La Marin Kartal