Lea Çağlayan ofis fiyatları!

Öztek Yapı imzası taşıyan Lea Çağlayan ofis fiyatları 541 bin TL'den başlıyor

Lea Çağlayan ofis fiyatları!

Lea Çağlayan, toplam 10 bin 225 metrekarelik kapalı alana sahip iki adet ofis bloğundan oluşuyor. Blokları zemin+5 ve 6 katlı olarak inşa ediliyor. Projedeki 59 adet ofisin büyüklükleri 50 ila 975 metrekare arasında değişiyor.  

Yola cepheli mağaza seçenekleri de sunulan LEA Çağlayan projesi, Öztek Yapı tarafından Çağlayan'da hayata geçiriliyor. Ofis fiyatları 541 bin TL'den başlıyor. Ödeme planı kapsamında; yüzde 20 peşinatla 36 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor. 

Lokasyon kapsamında Lea Çağlayan; E-5 Karayolu ve Çağlayan metrobüs hattına 400 metre, Çağlayan Adliyesi'ne 250 metre, TEM bağlantı yoluna 1 buçuk kilometre ve 2016'da açılışı yapılacak Çağlaya metro durağına 170 metre mesafede inşa ediliyor. Aynı  zamanda; Mecidiyeköy, Kağıthane, Zincirlikuyu, Levent, Maslak gibi merkezlere de yakın konumda yer alıyor. 

Ofis blokları girişlerinde doğal taş kaplama zemin, özel tasarımlı duvar ve tavan kaplamaları, otoparklarda havalandırma, kameralı güvenlik ve duman tahliye sistemi, çift asansör, fiber internet ve dahili telefon hatları, toplantı ve seminer salonlarında ve ortak alanlarda temiz hava sirkülasyonu, kesintisiz jeneratör desteği, ıslak hacim oluşturabilecek Tesisat Altyapı Sistemi gibi hizmetleriyle çok çeşit imkanlar sunuluyor. 

Firma Bilgisi: Öztek Yapı
Proje Bilgisi: Lea Çağlayan