Lokum Evler projesinde hayat başladı

DKY İnşaat, Lokum Evler'de anahtar teslimlerine başladı. Projede teslimler 4 etap halinde tamamlanacak.

Lokum Evler projesinde hayat başladı

DKY İnşaat-Metropolist Yapı ortaklığıyla imzasıyla hayata geçirilen Lokum Evler projesinin rezidans etabında Haziran ayında başlayan anahtar teslimleri sürüyor. Kent hayatının sunduğu konfor ile doğal yaşamı birleştiren projenin teslimleri dört etap halinde tamamlanacak. 

Lokum Evler Projesi'nde teslimler sürüyor

Doğa ile iç içe peyzajı ve kullanımlı daire planlarının yanı sıra özel konumuyla da dikkat çeken Lokum Eveler Projesi'nde teslimler tüm hızıyla devam ediyor. Daire sahiplerinin büyük beğenisini toplayan proje, 15 ve 19 katlı 7 bloktan meydana geliyor. Toplamda 742 adet konutun yer aldığı projede 2+1 ve 3+1 tipinde daireler yer alıyor. Bu dairelerin genişlikleri ise 117 metrekareden başlıyor ve 154 metrekareye kadar farklılık gösterebiliyor. Dairelerin tümünde hem salon hem de mutfaktan girişi bulunan balkon alanları sayesinde de ekstra metrekare alanı sunuluyor

Son daireler sahiplerini bekliyor

Projede daireler sürerken, alıcısını bekleyen son daireler için de satışlar devam ediyor. Firma tarafından yapılan açıklamada yıl sonuna kadar tüm dairelerin teslim edilmesinin planlandığı belirtilirken, satışlar da proje alanındaki satış ofisinden gerçekleşiyor. 

Mahalle Konsepti ve özel lokasyon

Daire sahiplerine nefes aldıracak zengin peyzaj alanlarına sahip Lokum Evler, sosyal alanları, aile hayatı ve mahalle konseptine uygunluğuyla da dikkat çekiyor. Lokum Evler'in sosyal alanları,  çocuk oyun alanları, doğa ile bütünleşen yürüyüş yolları, bisiklet parkurları ve seyir teraslarıyla zenginleştirilen peyzaj alanlarından oluşan sokak ve meydanlarından meydana geliyor. Tuzla'da Sabiha Gökçen Havalimanı'na komşu yaşam merkezlerinden Aydınlı'da hayata geçirilen Lokum Evler, Tuzla Sahiline 8, Sabiha Gökçen Havalimanı'na ise 6 dakikalık mesafede yer alıyor. Projede alışveriş merkezlerine ulaşım ise 14 dakikayı bulurken, üniversiteler bölgesine ise 12 dakikalık mesafe ölçülüyor. Kentin tüm merkezlerine kolay ulaşım sunan Lokum Evler projesi, komşu koruluk alanla bütünleşen bir doğal yaşam imkanını da beraberinde taşıyor. 

Yüzde 90'a varan kazanç

1+1 ve 2+1 tipi dairelerden oluşan Lokum Residans etabından daire satın alan yatırımcıların yüzde 90'a varan bir kazanç sağladığı açıklanan projede teslimler 2+1 ve 3+1 tipi konutların bulunduğu Konut Blokları'nda da devam ediyor. Projenin diğer etaplarındaki teslimler ise şöyle:

- Lokum Evler İncirli Taşlık (1 Parsel) 2017 Eylül Ayında, teslim edilecek. 

- Narlı Taşlık (3 Parsel) 2017 Kasım ayında,  teslim edilecek. 

- Dutlu Taşlık (22 Parsel) 2018 Haziran Ayında teslim edilecek. 

 

Firma Bilgisi: Dky Inşaat - Metropolist Yapı
Proje Bilgisi: Lokum Evler