Londra Versace projesini ABM invest satacak

ABM invest, Londra'da hayata geçirilen Versace evlerinin satışına başladı. 57 katlı olarak inşa edilecek projede Vercace Home ürünleri kullanılacak

 Londra Versace projesini ABM invest satacak

ABM invest, Londra'da hayata geçirilen Versace evlerinini satışa çıkardı. AYKON Nine Elms Tower'da Versace Home ürünleri kullanılacak

ABM invest'ten Londra'ya konut projesi
1978 yılında İtalya'da halka açılan Versace, Londra'da hayata geçirilecek konut projesiyle dünya gündemine oturdu. 57 katlı olarak tasarlanan gökdelen şeklinde inşa edilecek projede toplam 360 ayrı ünite yer alacak. Aykon Nine Elms Tower ismini taşıyacak projede 1-2-3 yatak odalı daireler yer alacak.

 

 Londra Versace projesini ABM invest satacak

 

Thames Nehri manzaralı
Aykon Nine Elms Tower, İngiltere'nin ünlü nehirlerinden Thames Nehri manzarası taşıyan dairelere sahip olacak. Projede ayrıca, kapalı yüzme havuzu, spor salonu, büyük bir lobi, çocuk oyun alanları ve spa salonu gibi imkanlar da bulunacak. 

 

 Londra Versace projesini ABM invest satacak

 

Özel yapı malzemeleri
Projede kullanılan taş, cam ve diğer materyaller ise birinci sınıf malzemeden oluşacak.Projede Versace Home ürünleri kullanılacak.

Proje 2020 yılında tamamlanacak
Abm invest yatırım danışmanlık direktörü Ali Eroğlu, Aykon Nine Elms Kulesi'nin Londra'nın ilk moda markalı projesinin 2020 yılında tamamlanacağını açıkladı. Beş yıl içinde projeden ev satın alanların yüzde 23-37 oranında kâr elde etmesi öngörülüyor.

Bir haftada dev kazanç
Lansman fiyatı olarak 715 bin Sterling belirlenirken, alınan 1 stüdyo dairenin 2 hafta içerisinde 965 bin Sterling'e satılması ise dikkat çekti.