Mahal İstanbul 109 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışlarına devam ediyor

Beylik Yapı ve Buket İnşaat ortak girişimi olarak projelendirilen Mahal İstanbul satış fiyatları 109 bin TL'den başlıyor

Mahal İstanbul 109 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışlarına devam ediyor

Beylik Yapı ve Buket İnşaat ortak girişimi olarak projelendirilen Mahal İstanbul Esenyurt/Beylikdüzü'nde yer alıyor. Farklı kampanya modellemeleri ile Mahal İstanbul’da aradığınız daireye bu sefer mutlaka sahip olacaksınız. Ödeme planınızı seçin hem güvenli bir yuva hem de kazançlı bir yatırım olanağını yakalayın. Sizin için tasarlanan özel peyzaj alanları, yürüme parkuru, dinlenme kamelyaları ve sosyal yaşam alanları ile sadece siz doğayı daha iyi hissedin diye, sizin için planlandı. Sadece 148 Residence daireden oluşan Mahal İstanbul’da yüzde 60 yeşil alan sizin için ayrıldı. Şehrin karmaşası ve koşturmacasından kaçıp kendinizi burada mutlu hissedeceksiniz.

Mahal İstanbul Proje Özellikleri

3 Blok, 148 Residence daire, 7 adet mağaza
Resepsiyon Hizmetleri
Açık/Kapalı otopark
7/24 Güvenlik
Kapalı devre kamera sistemi
İntercom
Fitness Center
Kapalı yüzme havuzu
Kapalı çocuk havuzu
Sauna
Türk hamamı
Duş odaları
Hobi odası
Çocuk oyun odası
Cep sineması
Karaoke odası
Vitamin bar
Etkinlik ve toplantı salonu
Çok amaçlı açık alan spor sahası ( basketbol, tenis, voleybol, mini futbol )
Merkezi sistem ısıtma
Her blokta iki asansör
Özel peyzaj alanları
Süs havuzu
Yürüyüş ve koşu parkuru

Geniş yaşam alanları, panoramik cam tasarımları, tüm beklentilere cevap verecek sosyal alanları ile sizi özel hissettirmek için tasarlandı. yüzde 60 yeşil alana sahip olan Mahal İstanbul’da ister bahçeli bir daire ister tüm aile bireyleriniz için 3+1 dairelerimizden biri mutlaka size göre. Tüm ulaşım noktalarına olan yakınlıkla zamandan kazanacak, metrobüse yürüme mesafesinde olan Mahal İstanbul dan istediğiniz yere anında ulaşacaksınız, 1 km çap içerisinde alışveriş merkezleri, semt pazarı, özel hastane ve poliklinikler, eğitim kurumları gibi pek çok merkeze yakın konumu ile size mutlu bir yaşam sunuyor.