Makyol Yaşam Beylikdüzü 195 bin TL

Makyol İnşaat tarafından hayata geçirilen Makyol Yaşam Beylikdüzü 195 bin TL fiyatla satışa çıktı

Makyol Yaşam Beylikdüzü 195 bin TL

Makyol İnşaat, Makyol Yaşam Beylikdüzü ile ev sahibi olmak isteyenlere yüzde yüz ev konsepti sunuyor. Beylikdüzü’nde Makyol İnşaat’ın sahibi olduğu arsa üzerinde inşa edilen Makyol Yaşam Beylikdüzü, toplam 90 bin m2 inşaat alanında, 180 milyon TL yatırımla hayata geçiriliyor. Makyol Yaşam Beylikdüzü’nde; her ihtiyaca yönelik 1+1, 2+1, 3+1 ve bahçe katlarından oluşan 464 adet daire ve 84 adet mağaza yer alıyor.

Makyol Yaşam Beylikdüzü 195 bin TL'den başlıyor
Metrekare fiyatının 2 bin 800 TL olduğu Makyol Yaşam’da daire fiyatları 195 bin TL’den başlıyor.

1+1, 2+1, 3+1 ve bahçe katı daire seçeneklerinin yer aldığı Beylikdüzü Makyol Yaşam fiyat listesine göre;
1+1 daireler 195 bin TL’den
2+1 açık mutfaklı daireler 320 bin TL’den
2+1 kapalı mutfaklı daireler 375 bin TL’den
3+1 daireler ise 450 bin TL’den satışa sunuluyor.

Makyol Yaşam’da 120 ay vade
Lansman dönemine özel avantajlı fiyatlarla projeden konut sahibi olmak isteyenler, Makyol’un proje bitirme garantörlük sözleşmesi imzaladığı Türkiye’nin önde gelen beş bankasından 0,85 faiz oranına kadar, 120 aya kadar, dosya masrafsız kredi kullanabilecek ya da senetli satış imkanından yararlanabilecek.

Makyol Yaşam nerede konumlanıyor?
İstanbul’un modern yüzü Beylikdüzü’nde avantajlı konumuyla da dikkat çeken Makyol Yaşam; İstanbul’un en büyük 5 AVM’sinden birine, geliştirme çalışmaları devam eden Beylikdüzü- Bakırköy metrosuna ve Beylikdüzü Metrobüs durağına yürüme mesafesinde yer alıyor. Türkiye’nin en büyük özel hastane gruplarından ikisine, sağlık ocağına, ilçe belediyesine, anaokulu ve okullara yani yaşamınızla ilgili ihtiyaç duyulacak tüm sosyal imkanlara da 5 dakikalık uzaklıkta bulunuyor. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi ve birçok özel üniversiteye metrobüs ve diğer toplu taşıma araçlarıyla 15 dakika içinde ulaşım imkanı sağlıyor.


 

Makyol Yaşam projesinde; özel peyzaj düzenlemeleri, açık havuz, çocuk oyun parkı, sosyal tesis, kafetarya, 24 saat kapalı devre güvenlik sistemi, yürüyüş yolları, SPA, fitness, sauna, yoga- pilates salonu ve dans eğitim merkezinin yer aldığı spor ve sağlık kulübü bulunuyor.

Yurtdışında birçok büyük metropoldeki ‘’meydan’’ konseptine uygun olarak geliştirilen proje kapsamında modern bir alışveriş ve eğlence meydanı yer alıyor. Ailelerin birlikte vakit geçirebilecekleri, sosyal bir yaşamın kapılarını aralayan meydanda; şık restoran ve cafeler, açık havada rahatça gezip dolaşabilecekleri, aynı zamanda alışveriş yapabilecekleri mağazalar, çocuk oyun ve dinlenme alanları bulunuyor.

Makyol Yaşam Beylikdüzü iletişim:

Makyol Yaşam Beylikdüzü Satış Ofisi: Barış Mahallesi Sakarya Caddesi Beylikdüzü İstanbul
Tel 444 30 60

 

 

 

"Makyol Yaşam Beylikdüzü 195 bin TL" Başlıklı Haberin Galerisi

Makyol Yaşam Beylikdüzü 195 bin TL

Makyol Yaşam Beylikdüzü 195 bin TL

Makyol Yaşam Beylikdüzü 195 bin TL

Makyol Yaşam Beylikdüzü 195 bin TL

Proje Bilgisi: Makyol Yaşam Beylikdüzü