Makyol Yaşam Beylikdüzü

Makyol Yaşam Beylikdüzü projesi Barış Mahallesi'nde hayata geçiriliyor

Makyol Yaşam Beylikdüzü

Makyol Yaşam Beylikdüzü projesi Makyol İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Makyol Yaşam Beylikdüzü projesi 180 milyon TL yatırım bedeliyle inşa ediliyor. Makyol Yaşam Beylikdüzü'nde toplam 464 adet daire bulunuyor. Makyol Yaşam Beylikdüzü projesinde yer alan daireler 1+1, 2+1, 3+1 şeklinde tasarlanıyor. Bahçe katı dairelerin de yer aldığı Makyol Yaşam Beylikdüzü'nde 84 adet mağaza da yer alıyor.

Makyol Yaşam Beylikdüzü

Makyol Yaşam Beylikdüzü özellikleri
Makyol Yaşam Beylikdüzü'nde; özel peyzaj düzenlemeleri, açık havuz, çocuk oyun parkı, sosyal tesis, kafetarya, 24 saat kapalı devre güvenlik sistemi, yürüyüş yolları, SPA, fitness, sauna, yoga- pilates salonu ve dans eğitim merkezinin yer aldığı spor ve sağlık kulübü bulunuyor. Bunların yanında projede açık havada rahatça alışverişinizi yapabileceğiniz, ailenizle keyifli vakit geçirebileceğiniz, zamanı adeta yavaşlatan, şık restoranlar ve kuru temizlemecisinden kuaförüne kadar dükkanlar bulunuyor.

Makyol Yaşam Beylikdüzü

Makyol Yaşam Beylikdüzü nerede?
İstanbul'un modern yüzü Beylikdüzü'nde avantajlı konumuyla da dikkat çeken Makyol Yaşam; İstanbul'un en büyük 5 AVM'sinden birine, geliştirme çalışmaları devam eden Beylikdüzü- Bakırköy metrosuna ve Beylikdüzü Metrobüs durağına yürüme mesafesinde yer alıyor. Türkiye'nin en büyük özel hastane gruplarından ikisine, sağlık ocağına, ilçe belediyesine, anaokulu ve okullara yani yaşamınızla ilgili ihtiyaç duyulacak tüm sosyal imkanlara da 5 dakikalık uzaklıkta bulunuyor. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi ve birçok özel üniversiteye metrobüs ve diğer toplu taşıma araçlarıyla 15 dakika içinde ulaşım imkanı sağlıyor.

Makyol Yaşam Beylikdüzü adres bilgileri: Barış Mahallesi Sakarya Caddesi Beylikdüzü İstanbul

Makyol Yaşam Beylikdüzü iletişim bilgileri
Tel 444 30 60

 

"Makyol Yaşam Beylikdüzü" Başlıklı Haberin Galerisi

Makyol Yaşam Beylikdüzü

Makyol Yaşam Beylikdüzü

Makyol Yaşam Beylikdüzü

Makyol Yaşam Beylikdüzü

Proje Bilgisi: Makyol Yaşam Beylikdüzü