Makyol Yaşam Beylikdüzü'nde erken teslim müjdesi

Makyol Yaşam Beylikdüzü projesi, söz verilen tarihten 6 ay önce teslim edilecek. Teslimler Temmuz ayında başlayacak

Makyol Yaşam Beylikdüzü'nde erken teslim müjdesi

Makyol imzası ile Beylikdüzü'nde inşa edilen Makyol Yaşam Beylikdüzü projesinde teslimler, verilen tarihten altı ay önce başlayacak. Teslimlerin Temmuz ayında başlayacağı Makyal Yaşam Beylikdüzü'nde ayrıca yüzde 5 peşinatla ev sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Makyol Yaşam projesi: 317 bin TL'den başlayan fiyatlarla

İstanbul'un gelişmekte olan lokasyonlarından Beylikdüzü'nde inşa edilen ve toplu ulaşım araçlarının yanı sıra sağlık ve eğitim kurumları, alışveriş merkezleri ve sosyal imkanlarına yakınlığıyla dikkat çeken Makyol Yaşam Beylikdüzü'nde fiyatlar 317.000 TL'den başlıyor. Büyüklükleri 72-167 metrekare arasında değişen daireler içeren projede toplam 464 daire yer alacak. Toplamda 100 bin metrekarelik arazide inşa edilen Makyol Yaşam Beylikdüzü'nde yer alan dairelerin tipleri 1+1, 2+1 ve 3+1 olacak.

Makyol Yaşam Beylikdüzü'nde erken teslim müjdesi

Makyol Yaşam Beylikdüzü'nde kampanya
Makyol Yaşam Beylikdüzü projesinde erken teslim müjdesinin yanı sıra projeden konut almak isteyenlere yönelik yeni ödeme avantajları da belirlendi. Projeden ev almak isteyenler için yüzde KDV avantajının sunulduğu kampanya Temmuz 2016 tarihine kadar geçerli olacak. Proje kapsamında ayrıca yüzde 5 peşinat edeyerek kalam bölümü ise Temmuz ayında yeni evlere taşınma fırsatı sunulacak.

Firma Bilgisi: Makyol Inşaat
Proje Bilgisi: Makyol Yaşam Beylikdüzü