Makyol Yaşam Evleri fiyatları açıklandı

Makyol İnşaat tarafından Beylikdüzü'nde yer alan Makyol Yaşam Evleri fiyatları ve ödeme planı haberimiz detayında yer alıyor

Makyol Yaşam Evleri fiyatları açıklandı

Makyol Yaşam Evleri Beylikdüzü’nde Makyol İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. 180 milyon TL yatırım bedeline sahip olan Makyol Yaşam Evleri’nde 1+1, 2+1, 3+1 ve bahçe katlarından oluşan toplam 464 adet daire yer alıyor. Makyol Yaşam Evleri satılık daire dışında 84 adet de mağaza bulunuyor. 90 bin metrekare inşaat alanına sahip olan Makyol Yaşam Evleri özellikleri arasında da özel peyzaj düzenlemeleri, açık havuz, çocuk oyun parkı, sosyal tesis, kafetarya, 24 saat kapalı devre güvenlik sistemi, yürüyüş yolları, SPA, fitness, sauna, yoga- pilates salonu ve dans eğitim merkezinin yer aldığı spor ve sağlık kulübü bulunuyor.

Makyol Yaşam Evleri fiyatları
Metrekare fiyatının 2 bin 800 TL olduğu Makyol Yaşam Evleri satılık daire fiyatları 195 bin TL’den başlıyor.

Makyol Yaşam Evleri fiyat listesi şöyle;
1+1 daireler 195 bin TL’den
2+1 açık mutfaklı daireler 320 bin TL’den
2+1 kapalı mutfaklı daireler 375 bin TL’den
3+1 daireler ise 450 bin TL’den satışa sunuluyor.

Makyol Yaşam Evleri ödeme planı
Lansman dönemine özel avantajlı fiyatlarla projeden konut sahibi olmak isteyenler, Makyol’un proje bitirme garantörlük sözleşmesi imzaladığı Türkiye’nin önde gelen beş bankasından 0,85 faiz oranına kadar, 120 aya kadar, dosya masrafsız kredi kullanabilecek ya da senetli satış imkanından yararlanabilecek.

Makyol Yaşam Evleri nerede?
İstanbul’un modern yüzü Beylikdüzü’nde avantajlı konumuyla da dikkat çeken Makyol Yaşam; İstanbul’un en büyük 5 AVM’sinden birine, geliştirme çalışmaları devam eden Beylikdüzü- Bakırköy metrosuna ve Beylikdüzü Metrobüs durağına yürüme mesafesinde yer alıyor. Türkiye’nin en büyük özel hastane gruplarından ikisine, sağlık ocağına, ilçe belediyesine, anaokulu ve okullara yani yaşamınızla ilgili ihtiyaç duyulacak tüm sosyal imkanlara da 5 dakikalık uzaklıkta bulunuyor. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi ve birçok özel üniversiteye metrobüs ve diğer toplu taşıma araçlarıyla 15 dakika içinde ulaşım imkanı sağlıyor.

Makyol Yaşam Evleri iletişim bilgileri
Adres: Barış Mahallesi Sakarya Caddesi Beylikdüzü İstanbul
Tel 444 30 60

Proje Bilgisi: Makyol Yaşam