Malatya Beydağı Toki Evleri başvuruları

Halk Bankası tarafından kabul edilecek olan Malatya Beydağı Toki Evleri başvuruları 28 Mart'ta başlıyor

Malatya Beydağı Toki Evleri başvuruları

Halk Bankası tarafından kabul edilecek olan Malatya Beydağı Toki Evleri başvuruları 28 Mart'ta başlıyor. Malatya Beydağı Mahallesi Kentsel Yenileme Projesindeki dairelerin satış işlemleri Halk Bankası aracılığı ile yürütülecek ve Temerküz Şube Beydağı Şubesi olacaktır. Malatya Beydağı Toki  fiyatları ise 106 bin 943 Tl ile 145 bin 873 TL arasında değişiyor. 

Toki Malatya Beydağı Evleri için konut seçimi yapanlar yüzde 10 peşinat 108 ay vade, yüzde 15 peşinat 120 ay vade, yüzde 25 peşinat 144 ay vade alternatifleri ile  peşinatlarını ilgili banka şubelerine yatırarak gayrimenkul satış sözleşmesi imzalayacaklardır. Toki Malatya Beydağı projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri Türkiye Halk Bankası aracılığıyla yapılacaktır. 

Konut alıcıları, sözleşmenin kurulduğu tarihten itibaren on dört gün içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Malatya Beydağı Toki Konut alıcıları aynı zamanda, gayrimenkulün fiili tesliminden evvel teslim süresi içinde gerekçe göstermeden sözleşmeden dönme hakkına sahiptir. Konutların teslim süresi, sözleşme tarihinden itibaren 36 aydır ve konutların anahtar teslimi idarece belirlenecek program dahilinde gerçekleştirilecektir. 

Firma Bilgisi: Toki