Mall of İstanbul adres bilgileri

Mall of İstanbul adres bilgilerine haberimiz detayından ulaşabilirsiniz

Mall of İstanbul adres bilgileri

Mall of İstanbul Başakşehir'de Torunlar GYO tarafından hayata geçiriliyor. Mall of İstanbul projesinde toplam 1.081 adet konut bulunuyor. Mall of İstanbul satılık daireler 1+0'dan 4+1'e kadar inşa ediliyor. Mall of İstanbul Başakşehir projesinde yer alan daire büyüklükleri 53 metrekareden başlıyor. Buna göre Mall of İstanbul satılık daire büyüklükleri şöyle:

Stüdyo daireler 53 metrekareden, 1+1 daireler 78 metrekareden, 1,5+1 daireler 85 metrekareden, 2+1 daireler 103 metrekareden, 3+1 daireler 163 metrekareden, 4+1 daireler 162 metrekareden başlıyor.

Mall of İstanbul adres bilgilerini paylaşmadan önce projenin özelliklerine bakalım. Mall of İstanbul'da sekreterya, yüzme havuzu, sağlık hizmetler, temizlik hizmetleri, asistanlık hizmetleri, basketbol sahası, resepsiyon, yürüyüş parkuru ve toplantı salonu bulunuyor. Bünyesinde bir de AVM'yi barındıran Mall of İstanbul projesi Mall of İstanbul AVM 23 Mayıs 2014 yılında faaliyete geçti ve indirimlerle İstanbulluların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Mall of İstanbul projesi bloklarının büyüklüğü de 153.93 metrekare, 121.426 metrekare, 34.241 metrekare ve 5.091 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. DDC Mimarlık tarafından tasarlanan Mall of İstanbul AVM projesi de birçok marka ile hizmet vermeye devam ediyor.

Mall of İstanbul nerede?
Torunlar GYO tarafından inşa edilen Mall of İstanbul Başakşehir'de konumlandırılıyor.

TEM ve D100 Karayolundan oldukça kolay ulaşımın sağlandığı Mall of İstanbul'a İETT seferleri ile de ulaşmak mümkün. Ayrıca merkezi noktalardan kalkan dolmuşlarda projeye yakın konumdan geçiyor. Mall of İstanbul Atatürk Havalimanına 12 km, Başahşehir şehir merkezine ise 3 km uzaklıkta konumlandırılıyor.

Mall of İstanbul projesi adres bilgileri: Süleyman Demirel Bulvarı Mahmutbey/Başakşehir-İSTANBUL

Mall of İstanbul projesi iletişim bilgileri
Telefon: 444 2 664
Web: www.mallofistanbul.com.tr

 

Proje Bilgisi: Mall Of Istanbul