Mall of İstanbul konum

Mall of İstanbul Başakşehir'de 123 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor

Mall of İstanbul konum

2 Haziran 2014 / Emlakwebtv
123 bin metrekare alan üzerine Başakşehir’de konumlandırılan Mall of İstanbul 352 adet mağaza ve 1.081 adet daireden meydana geliyor. DDC Mimarlık tarafından tasarımları gerçekleştirilen Mall of İstanbul AVM, rezidans, ofis ve otelden meydana gelmekte olup, karma bir proje olarak tasarlanıyor. 1+0’dan 4+1’e kadar dairelerin yer aldığı Mall of İstanbul satılık daire sahiplerine sekreterya, yüzme havuzu, sağlık hizmeti, temizlik, asistanlık, basketbol sahası, resepsiyon, yürüyüş parkuru ve toplantı salonu gibi imkanları sunuyor. Mall of İstanbul bina özellikleri arasında da asansör, yangın merpeni, depo, teras bahçeleri, gaz ve yangın algılama sensörleri yer alıyor.

Mall of İstanbul nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Mall of İstanbul Başakşehir’de yer alıyor. Mehmet Yaran İlköğretim Okulu, İkitelli İlköğretim Okulu, Zühtü Şenyuva İlköğretim Okulu, Tahsin Banguoğlu İlköğretim Okulu, Halkalı Toplu Konut Lisesi ve İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi’ne, TEM Hospital, Batı Bahat Hastanesi, İstanbul Hospital, İstoç So ve Medicine Hospital’a yakın konumda yükseliyor.

Mall of İstanbul’a nasıl gidilir?
TEM ve D100 Karayolundan oldukça kolay ulaşımın sağlandığı Mall of İstanbul’a İETT seferleri ile de ulaşmak mümkün. Ayrıca merkezi noktalardan kalkan dolmuşlarda projeye yakın konumdan geçiyor. Mall of İstanbul Atatürk Havalimanına 12 km, Başahşehir şehir merkezine ise 3 km uzaklıkta konumlandırılıyor.

Mall of İstanbul iletişim bilgileri
Adres: Süleyman Demirel Bulvarı Mahmutbey/Başakşehir-İSTANBUL
Telefon: 444 2 664
Web: www.mallofistanbul.com.tr

 

Mall of İstanbul projesinin gelişmelerini www.emlakwebtv.com adresinden takip edebilirsiniz.

Proje Bilgisi: Mall Of Istanbul