Mall of İstanbul nasıl gidilir?

Mall of İstanbul projesi TEM ve D100 Karayolu üzerinde yer almakta olup, ulaşımı da oldukça kolaydır. Mall of İstanbul nasıl gidilir? haberimizde...

Mall of İstanbul nasıl gidilir?

Mall of İstanbul projesi 123 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Başakşehir’de konumlandırılan Mall of İstanbul AVM’de 352 adet mağaza ve konut bloğunda 1.081 adet dairede bulunuyor. Mall of İstanbul satılık daireleri DDC Mimarlık tasarlamış olup, 1+0’dan 4+1’e kadar konut sahibi olmak isteyenlere sunuluyor.

Mall of İstanbul satılık daire özellikleri arasında ise sekreterya, yüzme havuzu, sağlık hizmeti, temizlik, asistanlık, basketbol sahası, resepsiyon, yürüyüş parkuru ve toplantı salonu gibi imkanları sunuluyor.

İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Mall of İstanbul Başakşehir’de yer alıyor. Mehmet Yaran İlköğretim Okulu, İkitelli İlköğretim Okulu, Zühtü Şenyuva İlköğretim Okulu, Tahsin Banguoğlu İlköğretim Okulu, Halkalı Toplu Konut Lisesi ve İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi’ne, TEM Hospital, Batı Bahat Hastanesi, İstanbul Hospital, İstoç So ve Medicine Hospital’a yakın konumda yükseliyor.

Mall of İstanbul nasıl gidilir?
Mall of İstanbul nasıl gidilir? TEM ve D100 Karayolundan oldukça kolay ulaşımın sağlandığı Mall of İstanbul’a İETT seferleri ile de ulaşmak mümkün. Ayrıca merkezi noktalardan kalkan dolmuşlarda projeye yakın konumdan geçiyor. Mall of İstanbul Atatürk Havalimanına 12 km, Başahşehir şehir merkezine ise 3 km uzaklıkta konumlandırılıyor.

Mall of İstanbul iletişim bilgileri
Adres: Süleyman Demirel Bulvarı Mahmutbey/Başakşehir-İSTANBUL
Telefon: 444 2 664
Web: www.mallofistanbul.com.tr

Mall of İstanbul projesinin gelişmelerini www.emlakwebtv.com adresinden takip edebilirsiniz.

Proje Bilgisi: Mall Of Istanbul