Mall of İstanbul ulaşım yolları

Başakşehir'de konumlandırılan Mall of İstanbul ulaşım yolları ve yol tarifi haberimiz içerisinde bulunuyor

Mall of İstanbul ulaşım yolları

Mall of İstanbul 123 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. Mall of İstanbul projesi Torunlar GYO tarafından inşa ediliyor. Başakşehir’de yer alan Mall of İstanbul ulaşım yolları da oldukça kolay bir şekilde yer alıyor. 1.082 adet dairenin bulunduğu Mall of İstanbul’da 1+0’dan 4+1’e kadar daire tipleri konut sahibi olmak isteyenlere sunuluyor.

Mall of İstanbul stüdyo dairelerin büyüklükleri 53 metrekareden başlıyor. 1+1 daireler 78 metrekareden, 1,5+1 daireler 85 metrekareden, 2+1 daireler 103 metrekareden, 3+1 daireler 163 metrekareden, 4+1 daireler 162 metrekareden başlayan büyüklüklerde inşa ediliyor.

352 adet mağazanın da yer aldığı Mall of İstanbul ulaşımı çok kolay. Mall of İstanbul ulaşım yollarından bahsetmeden önce Mall of İstanbul projesi özelliklerini anlatalım. Toplam inşaat alanı 722 bin 856 metrekare olan Mall of İstanbul projesinde kiralanabilir AVM alanı için 148 bin 840 metrekare ayrılıyor. Ofis alanı 34 bin 241 metrekareyken konut alanı da 121 bin 426 metrekareyi kapsıyor.

Sosyal donatıları yönünden zengin olan Mall of İstanbul özellikleri arasında sekreterya hizmetleri, yüzme havuzu, sağlık hizmetleri, temizlik ve asistanlık hizmetlerinin yanında basketbol sahasını da içinde barındıran spor alanları, resepsiyon hizmetleri ve toplantı salonu bulunuyor.

Mall of İstanbul

Mall of İstanbul ulaşım nasıl olur?
Torunlar GYO tarafından inşa edilen Mall of İstanbul Başakşehir’de konumlandırılıyor. TEM ve D100 Karayolundan oldukça kolay ulaşımın sağlandığı Mall of İstanbul’a İETT seferleri ile de ulaşmak mümkün. Ayrıca merkezi noktalardan kalkan dolmuşlarda projeye yakın konumdan geçiyor. Mall of İstanbul Atatürk Havalimanına 12 km, Başahşehir şehir merkezine ise 3 km uzaklıkta konumlandırılıyor.

Mall of İstanbul projesi adres bilgileri: Süleyman Demirel Bulvarı Mahmutbey/Başakşehir-İSTANBUL

Mall of İstanbul projesi iletişim bilgileri
Telefon: 444 2 664
Web: www.mallofistanbul.com.tr

 

Proje Bilgisi: Mall Of Istanbul