Manisa Demirci Toki Evleri başvuruları 28 Mart'ta!

Manisa Demirci Toki Evleri başvuruları 28 Mart'ta başlıyor. Projedeki konutlar için başvurular 30 Haziran 2016 tarihine kadar devam edecek

Manisa Demirci Toki Evleri başvuruları 28 Mart'ta!

Manisa Demirci Toki Evleri başvuruları 28 Mart'ta başlıyor. Projedeki konutlar için başvurular 30 Haziran 2016 tarihine kadar devam edecek. Ziraat Bankası aracılığı ile yürütülecek olan satış işlemlerinde Temerküz Şube Manisa Demirci şubesi olacaktır. Açık satış yöntemi ile satışı gerçekleşecek olan 73 adet konut bulunuyor. 

Konut seçimi yapan alıcılar, yüzde 10 peşinat 120 ay vade, yüzde 15 peşinat 156 ay vade, yüzde 20 peşinat 180 ay vade alternatifleri ile peşinatlarını ilgili banka şubesine yatırarak sözleşme imzalayacaklardır. Toki Manisa Demirci Konutları alıcıları sözleşme tarihinden itibaren 14 gün içerisinde gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. 

Toki Manisa Demirci Evleri başvuru belgeleri

Başvuru sahiplerinden; 

* Fotoğraflı nüfus cüzdanı (nüfus cüzdanının aslı kontrol edilerek bir adet fotokopisi),
* Başvuruların vekaleten yapılması durumunda, satışlar ile ilgili tüm belgeleri düzenleme, imzalama, beyan ve taahhütlerde bulunma yetkisi içeren vekaletname, 
* Vatandaşlık kimlik ve vergi sicil numaraları. 

Konutların anahtar teslim süresi sözleşme tarihinden itibaren en geç 36 aydır. Konut alıcıları, gayrimenkulün fiili tesliminden önce teslim süresi içinde gerekçe göstermeksizin sözleşmeden dönme hakkına sahiptir. Toki Manisa Demirci Evleri satış işlemleri Ziraat Bankası aracılığı ile yapılacaktır. Manisa Demirci Toki Evleri fiyatları ise 114 bin 701 TL ile 139 bin 353 TL arasında değişiyor. Proje, 3+1 tipinde 106,24 metrekare büyüklüğe sahip 73 adet konuttan oluşuyor. 

 

 

Firma Bilgisi: Toki