Manzara Adalar satış fiyatları!

Manzara Adalar satış fiyatları 290 bin TL'den başlıyor, peşin alımlarda yüzde 10 indirim yapılıyor

Manzara Adalar satış fiyatları!

"Her anı ilham dolu bir başyapıt " sloganıyla 2014 yılında inşaatına başlanan Manzara Adalar projesi, gün geçtikçe yükselmeye devam ediyor. İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından inşa edilen proje, 313 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde 5 bloktan oluşuyor. 

Manzara Adalar projesi toplamda 975 adet konutuyla Anadolu Yakası'nın gözbebeği Kartal'da konumlanıyor. Projede alanı 62 metrekare ile 291 metrekare arasında olan 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde farklı daire seçenekleri sunuluyor.   

İş GYO Kartal projesi Manzara Adalar, ulaşımda da ev sahiplerine kolaylık sağlıyor. Proje, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 19 kilometre, Boğaziçi Köprüsü'ne ise sadece 22 dakikalık uzaklıkta yer alıyor. 

2018'in ilk çeyreğinde bitirilmesi beklenen Kartal Manzara Adalar da 1+0 dairelerin fiyatı 290 bin TL'den başlıyor. Tamamı peşin ödeme yapıldığı taktirde tutar üzerinden yüzde 10 indirim yapılıyor. 

Manzara Adalar'ın sosyal donatıları içerisinde; açık-kapalı yüzme havuzları, çocuk havuzu, fitness center ve spa alanı, hobi odaları, çocuk kulübü, yürüyüş parkurları ve çok amaçlı spor alanları yer alıyor. Ayrıca sosyal tesis alanıyla, özel güvenliğiyle, geniş otoparkıyla ve her daireye özel depolarıyla da ev sahiplerine rahat ve güvenli bir yaşam sunuyor.  

Firma Bilgisi: Iş Gyo
Proje Bilgisi: Manzara Adalar