Marina Ankara fiyatları 355 bin 200 TL'den başlıyor

Sinpaş Yapı'nın Çankaya Oran'da yükselen konut projesi Marina Ankara fiyatları 355 bin 200 TL'den başlıyor

Marina Ankara fiyatları 355 bin 200 TL'den başlıyor

Sinpaş Yapı'nın Çankaya Oran'da yükselen konut projesi Marina Ankara fiyatları 355 bin 200 TL'den başlıyor. 

Projeden konut satın almak isteyenler için kaçırılmayacak bir kampanya sunan projede kampanya kapsamında banka kredisiz 84 ay vade ile ev alma fırsatı 31 Aralık 2016 tarihinde sona erecek. 

125 bin metrekare alan üzerinde kurulan Marina Ankara projesi toplam 2 bin 566 adet daireden meydana geliyor. Haziran 2018'de teslim edilmesi planlanan proje, projeye adını veren ve yelkenli ile gezilebilen büyük bir marina etrafından yerleşik binaları ile kendinden söz ettirecek bir konut kompleksi olarak yükseliyor. 

Marina Ankara fiyatları 355 bin 200 TL'den başlıyor

120 bin metrekarelik alanda, bünyesinde açık ve kapalı profesyonel tenis kortları, eğitimlerin verileceği Tenis Kulübü, 4 kilometrelik bisiklet ve koşu parkuru, futbol ve basketbol sahaları ve Sports International ile de sporla içe içe bir hayat sunan Sinpaş  Marina Ankara’nın bir başka çekici özelliği ise 13 kilometregöl çevresindeki ağaçlık alanıyla, Ankara’ya oksijen sağlayan Eymir Gölü’ne en yakın konut projesi olması.

Marina Ankara'dan 31 Aralık 2016 tarihine kadar ev satın alanlar, Sinpaş Yapı'nın ödeme planından yararlanabilirler. Sinpaş Yapı, Marina Ankara'dan yüzde 5 peşinatla banka kredisiz 84 ay vade ile 1.078 TL'den başlayan taksitlerle ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Marina Ankara fiyatları ve ödeme seçenekleri ile ilgili satış ofisiyle iletişime geçebilirsiniz. 

 

Firma Bilgisi: Sinpaş Yapı
Proje Bilgisi: Marina Ankara