Maritza Loft Sarıyer!

Meriç İnşaat'ın imzası ile hayat bulan Maritza Loft Sarıyer'de tapular hemen teslim durumunda

Maritza Loft Sarıyer!

Meriç İnşaat'ın imzası ile hayat bulan Maritza Loft Sarıyer'de tapular hemen teslim durumunda. Sarıyer'in imara açık son arsası üzerinde inşa edilen Maritza Loft projesinin yüzde 45'i tamamlandı. 

İlk etabı Eylül ayında teslim edilecek olan proje toplam 25 milyon dolara mal olacak. Dönüşüm projesi olan Maritza Loft Sarıyer projesinde bahçe dubleksi, çatı dubleksi ve müstakil villalar bulunuyor. 

 

Maritza Loft Sarıyer!

 

20 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulan Maritza Loft projesi toplam 250 adet daire ve villadan meydana geliyor. 1+1i 2+1 ve 3+1 tipinde dairelerin yer aldığı projede daire büyüklükleri 97 metrekare ila 200 metrekare arasında değişiyor. 

Bir tarafı deniz, bir tarafı ormanı gören Sarıyer Maritza Loft, Karadeniz kıyısında yer alıyor. Proje 3. Havalimanı'na 3 dakika, Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne 2 dakika mesafede yükseliyor. 

Konut sahibi olmak isteyenlerin banka kredisi kullanabildiği Maritza Loft fiyatları 670 milyon YL ile 1 milyon 500 TL arasında değişiklik gösteriyor. 

 

Maritza Loft Sarıyer!

 

Projenin sakinlerine sunduğu sosyal imkanlar arasında; açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, kafe, sauna, yürüyüş parkuru ve kameralı güvenlik bulunuyor. Dairelerde ise ankastre ürünler yer alıyor. 

22 blokta toplam 250 adet daireden oluşan Sarıyer Maritza Loft projesinde ilk etap teslimlerinin 2016 yılı Eylül ayında yapılması planlanıyor. Projenin tamamında ise 2017 yılı Aralık ayında yaşamın başlaması bekleniyor. 

"Maritza Loft Sarıyer!" Başlıklı Haberin Galerisi

Maritza Loft Sarıyer!

Maritza Loft Sarıyer!

Maritza Loft Sarıyer!

Maritza Loft Sarıyer!

Firma Bilgisi: Meriç İnşaat
Proje Bilgisi: Maritza Loft