Markalı projeler anneleri unutmadı

Markalı konut projelerinde Anneler Günü’ne özel kampanyalar başladı. Kimi projede, ev alan annelere hediye çeki verilirken, kimi proje de peşinat erteleniyor.

Markalı projeler anneleri unutmadı

5 bin liralık hediye çeki

Gayrimenkul yatırımındaki fırsatları markalı konut projelerinde arayanlar için bir ilk olan evdekifirsat.com annelere özel hediyeler sunuyor. Evdekifirsat.com platformu üzerinden Halkalı, Bahçeşehir, Kağıthane, Maslak ve Yenibosna projelerinden ev / ofis alan ve kampanya formunu dolduran herkes koşulsuz, şartsız Boyner’de kullanabilecekleri 5 bin lira değerinde hediye çeki sahibi oluyor. Evdekifirsat.com ev seçeneklerinde 1850 lira, ofisler seçeneklerindeyse 4 bin 600 liradan başlayan aylık taksitler ve şirket bünyesinde yılda bir kere gerçekleşecek sabit ara ödemelerden oluşuyor. Evler, peşinatsız hemen teslim ediliyor.  

Çırağan’da romantik bir yemek  

Demir İnşaat, Anneler Günü’ne özel Anneler Günü kampanyası düzenledi. Buna göre, 09- 10 Mayıs tarihlerinde ev alan müşterilere Çırağan Sarayı’nda bir akşam yemeği armağan edilecek. Toplamda 7 blokta 776 rezidans konut, 28 villa ve 60 ticari birimden oluşan Demir Romance Beylikdüzü’nde yükseliyor. Proje Ağustos 2015’te sahiplerine teslim edilecek.

Demir Romance’ta açık kapalı yüzme havuzu, tenis kortu, basketbol sahası, squash, dans eğitim merkezi, SPA merkezi, diyetisyen hizmetinin yanı sıra fitness merkezi yer alacak. Projede ayrıca, terzi, bay-bayan güzellik merkezi, kuru temizleme, sinevizyon gibi birimler de bulunacak. Çocuklu ailelerin hayatın kolaylaştıran Demir Romance’da, çocuklar için oyun odaları, servis bekleme odası ve kreş gibi alanlar da bulunuyor.

Hediyesi pırlanta

Selin Yapı’nın Sancaktepe’deki Rings İstanbul projesi de anneleri unutmadı. 8-10 Mayıs tarihleri arasında Rings İstanbul’dan ev sahibi olanlar Zen Pırlanta’dan 10 bin lira değerinde hediye çeki kazanıyor. Ayrıca az sayıda satışta bulunan bahçeli veya teraslı, büyük metrekareli hemen teslim evlere 30 ay vade ve sıfır faiz oranıyla sahip olmak mümkün.

499 ev ve 99 rezidans daireden oluşan Rings İstanbul projesinde yürüyüş ve bisiklet parkurunun yanı sıra, meyvelikler, Rings Sports Club gibi sosyal donatılar yer alıyor. Sabiha Gökçen Havalimanı’na 8 dakikalık mesafede bulunan Rings İstanbul, İstanbul Finans Merkezi’ne 15, Boğaziçi Köprüsü’ne 15, FSM Köprüsü’ne ise 20 dakika mesafede.

Annelere peşinat yok

Denge Yapı, Anneler Günü için Mayıs ayında geçerli olacak bir kampanyaya imza attı. Şirketin Mahal Sancaktepe ve Mahal Sancaktepe Ada projelerinde, daire bedelinin yüzde 25’ine denk gelen peşinat tutarı 1 yıl erteleniyor. Borcun kalan yüzde 75’lik kısmı içinse kredi kullanılabiliyor.

Kampanyayla Mahal Sancaktepe’de 1+1 dairelerin fiyatı 142 bin 450 liradan başlayacak. Buna göre konut alıcısı 142 bin 450 liradan satılan dairenin yüzde 25’ine denk gelen 35 bin 615 liralık peşinatı 2016 yılında ödeyecek. Aylık 1.425 lira taksit vererek de ev sahibi olacak. Aynı şekilde Mahal Sancaktepe Ada’da 207 bin 220 liraya satılan 2+1 dairenin 51 bin 800 liralık peşinatını ise 2016’da ödeyen alıcı, aylık 2 bin 75 lira taksit ödeyecek.

Denge Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Bayram, 31 Mayıs’a kadar geçerli olacak kampanyanın tüm annelerin yanı sıra anne adaylarını da kapsadığını söyledi. Herkesin hayatında önemli bir yer tutan annelere düzenledikleri kampanya ile destek olmak istediklerini belirten Abdullah Bayram, “Kiradan kurtulup bu yazı kendi evinde geçirmek isteyen tüm anneleri ve anne adaylarını kampanyadan yararlanmaya bekliyoruz” dedi.