Marmaroom fiyatı 215 bin TL

Evko İnşaat Grubu tarafından Maltepe’de inşa edilen Marmaroom fiyatları 215 bin TL’den başlıyor

Marmaroom fiyatı 215 bin TL

Marmara Denizi ve Adalar manzarasının yanı sıra Süreyyapaşa Ormanı’nın büyüleyici atmosferi ile şehir hayatının tam ortasında sakin ve huzurlu yaşam alanı oluşturan proje, inşaat kalitesiyle de dikkatleri üzerine çekiyor. İstanbul Anadolu Yakası Maltepe’de 13.000 metrekare alan üzerinde konumlanan Marmaroom Projesi, 3 blokta toplam 296 adet daire ve caddeye cepheli 7 adet ticari üniteden oluşuyor. Marmaroom'da 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere 3 farklı daire tipi bulunuyor. 61 mmetrekare ile 165 metrekare arasında değişen dairelerde ankastre ocak, davlumbaz ve fırın standart olarak sunulmuştur. Hiçbir ayrıntının gözden kaçırılmadığı projede her daireye ait kapalı otopark ve dairelerin m2’leri ile orantılı ebatlarda tasarlanmış depo alanları da bulunmaktadır.

2.500 metrekare alan üzerinde kurulu sosyal tesislerde hiçbir detay gözden kaçırılmadan hayata geçirilmiş bulunuyor. Geniş bir alanda konumlanan açık – kapalı yüzme havuzları, squash, masa tenisi, basketbol sahaları, tenis kortu gibi birçok spor alanı açık ve kapalı tesisler halinde hizmete sunulmuştur. Ayrıca fitness merkezi, sauna, türk hamamı ve masaj salonunun yanı sıra kafeterya, kreş, çocuk oyun alanları ve çocuk havuzu da sosyal tesislere dâhil edilmiştir. 24 saat kapalı devre güvenlik sistemi ve konusunda uzman güvenlik ekibiyle sürekli ve etkin koruma altında olan Marmaroom projesinde siteye giriş – çıkışlar tek bir güvenlik kapısından sağlanıyor.

Marmaroom fiyatları
Marmaroom projesinde daire fiyatları 215.000 TL’den başlıyor. Son 20 daire için yapılan kampanyada % 25’i peşin 24 ay vade ve sıfır faiz imkânı sağlanıyor.

Marmaroom teslim tarihi
Aralık 2014’de daire teslimlerinin başlayacağı Marmaroom'da hemen tapu teslimi gerçekleşecek. Banka kredisi ile konut alımında dosya masrafı, ipotek tesis ve ekspertiz bedeli gibi masrafların tümü Evko İnşaat Grubu tarafından karşılanıyor.

Marmaroom ödeme planı
Marmaroom’da, son 20 daire için yapılan kampanyada % 25‘ i peşin 24 ay vade ve “%0” faiz oranı imkânı ile konut satın alımı yapılabiliyor. Marmaroom Projesine özel anlaşmalı bankalardan %0,68 faiz oranı ve 120 aya varan vade seçenekleri de alternatif olarak sunuluyor.

Marmaroom 

Marmaroom nerede inşa ediliyor
Kadıköy – Kartal hattının orta noktasında konumlanan Marmaroom Projesi, E-5 karayoluna ve Metro İstasyonuna 2 km, Sahil yoluna 4 km, Bağdat Caddesine 4 km uzaklıkta olmasının yanı sıra okul, hastane ve market gibi ihtiyaçlara cevap veren merkezi bir noktada, kârlı bir yatırım aracı olarak dikkatleri üzerine çekiyor.

Marmaroom iletişim:
www.marmaroom.com   
Satış Ofisi:  444 37 65


Marmaroom Görselleri

Marmaroom 
Marmaroom 
Marmaroom 
Marmaroom 


 

Proje Bilgisi: Marmaroom