Mebuskent Ankara teslim tarihi

2013 yılında çalışmalarına başlanan Mebuskent Ankara teslim tarihi olarak 2016 yılı veriliyor

Mebuskent Ankara teslim tarihi

Mebuskent Ankara teslim tarihine değinmeden önce proje özelliklerine bakalım. Mebuskent Ankara Aymor Group tarafından inşa ediliyor. 13 bin 650 metrekare golf alanına ve 5 bin metrekare AVM alanına sahip olan Mebuskent Ankara’da 332 villa ve 10 blok üzerinde hayata geçirilen projede 2+1 konut tipleri yer alıyor.

Mebuskent Ankara 338 dönüm arazi üzerinde konumlandırılıyor. Mebuskent Ankara’da yer alan 2+1 dairelerin satışları başlamış olup, kalabalık ailelere 3+1, 4+1 ve bahçeli villa seçenekleri sunan Mebuskent Ankara projesi 86 bin metrekareyi yayılmış doğal botanik parktan meydana geliyor.

Mebuskent Ankara konut sahiplerine açık yüzme havuzu, AVM, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, golf alanı, güvenlik, kafe, kameralı güvenlik, SPA, süs havuzu, Türk hamamı ve voleybol sahası gibi hizmetler sunuyor. Mebuskent Ankara Evleri’nde 2 bin metrekarelik spor kompleksiyle proje içerisinde okul ve kreş de bulunuyor.

Mebuskent Ankara teslim tarihi
2013 yılında çalışmalarına başlanan Mebuskent Ankara teslim tarihi olarak 2016 yılı veriliyor.

Aymor Grup Yönetim Kurulu Üyesi Kürşat Ayhan neler söyledi?
Aymor Grup Yönetim Kurulu Üyesi Kürşat Ayhan, Mebuskent Ankara projesinde yer alan 2+1 daire tipleriyle ilgili olarak şu açıklamalarda bulundu:

Bu konut tipinin yaygınlık kazanmasının ana nedeni aidatlar. Site yaşamını tercih edenler için aslında aidat büyük sorun. Bu nedenle 2+1 konutlara yöneliş giderek artıyor. Küçük daire, uygun fiyat, düşük aidat, kolay bakım ve düşük bütçe anlamına geliyor.

Mebuskent Ankara Batıkent’te yükseliyor. Ankara Çevre Yolu Batıkent Yuva Çıkışı’nda konumlandırılan Mebuskent Ankara birçok noktaya yakın konumda yer alıyor.

Mebuskent Ankara telefon numarası
444 37 98

Firma Bilgisi: Aymor Grup
Proje Bilgisi: Mebuskent