Merkez Zekeriyaköy fırsatında son gün 16 Kasım

Merkez Zekeriyaköy projesinden konut almak isteyenler için geliştirilen ve yüzde 1 KDV avantajı sunan kampanyada son gün 16 Kasım olarak belirlendi. Projede bu tarihten itibaren yüzde 10'luk fiyat artışı bekleniyor

Merkez Zekeriyaköy fırsatında son gün 16 Kasım

Ortadoğu Grup tarafından Zekeriyaköy'de hayata geçirilen Merkez Zekeriyaköy projesinin yüzde 1 KDV avantajı sunulan kampanyası sona geriyor. 16 Kasım sonrasında yüzde 10 fiyat artışı yaşanması beklenen projede 2+1 dairelerin fiyatları 818 bin TL'den başlıyor. Projede 3+1 tipindeki bahçe dubleksi dairelerin fiyatları ise 1 milyon 374 bin TL'den başlıyor.

Merkez Zekeriyaköy projesi
Ağırlıklı olarak bahçe ve çatı dubleksi dairelerinden oluşan Merkez Zekeriyaköy projesinde toplam 106 konut yer alıyor. Projeden ev almak isteyenler için geliştirilen yüzde 1'lik KDV avantajının 16 Kasım'da sona erdiği projede ödeme şekline göre indirimler sunuluyor. Projede 2+1 çatı dubleksleri 818, 3+1 bahçe dubleksleri ise 1 milyon 374 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Doğanın ortasındaki proje: Merkez Zekeriyaköy
Çok sayıda aktiviteye uygun olarak dizayn edilen Merkez Zekeriyaköy projesinde Mini Golf Sahası, Tenis Kortu, basketbol sahasının yanı sıra, fittnes alanları da yer alıyor. Projede ayrıca çocuk oyun odaları ve çocuk yüzme havuzları da yer alıyor. Ortadoğu Grup'un Zekeriyaköy'de inşa ettiği proje, Zekeriyaköy Çarşısı'na 700 metrelik yürüme mesafesinde yer alıyor. Üçüncü Boğaz Köprüsü, Kuzey Marmara Otoyolu, Sarıyer Çayırbaşı tüneline oldukça yakın bir konumda bulunan proje, Büyükdere Caddesi'ne 11 dakika, Maslak'a ise 15 dakikalık uzaklıkta konumlanıyor. 

Firma Bilgisi: Ortadoğu Grup
Proje Bilgisi: Merkez Zekeriyaköy