Mersin New City

Mersin New City projesi Köroğlu İnşaat güvencesi ile Mersin Yenişehir'de yükseliyor

Mersin New City

Mersin New City projesi Köroğlu İnşaat güvencesi ile Mersin Yenişehir'de yükseliyor. Mersin New City 86 adet daireden meydana geliyor. 20 bin 139 metrekare alan üzerinde inşa edilen projede 4+1 daireler yer alıyor. Mersin New City satılık daire büyüklükleri ise 300 metrekare olarak veriliyor. 

Mersin New City projesinin daire sahiplerine sunduğu ayrıcalıklar içerisinde; basketbol sahası, açık otopark, çocuk oyun alanları, açık yüzme havuzu, fitness merkezi, güneşlenme terası, futbol sahası, çocuk yüzme havuzu, kapalı otopark, voleybol sahası, güvenlik ve tenis kortu gibi ayrıcalıklar yer alıyor. Projenin daire özellikleri ise şöyle; ebeveyn banyosu, ankastre beyaz eşya, ebeveyn giyinme odası ve ısı pay ölçer. 

Mersin New City

Mersin New City fiyatlarının 850 bin lira olması bekleniyor. Projede daireler ise banka kredisi için uygun. 22 katlı iki bloktan oluşan Mersin New City dairelerinin net alanı 212 metrekare. Kat bahçelerinin yer aldığı projede kreş, her daireye kapalı otopark ve gündüz bakım evi de bulunuyor. 

Mersin Yenişehir'de yükselen New City, sosyal donatıları ile daire sahiplerinin tüm ihtiyaçlarına cevap vermeyi hedefliyor. Projede aynı zamanda katlar arasında ses izolasyonu bulunuyor. New City Residence projesinde merkezi soğutma sistemi de bulunuyor. New City teslimlerinin 2016 yılı sonunda yapılması planlanıyor. 

Mersin New City

Mersin New City adres bilgisi : İsmet İnönü Bulvarı Yenişehir - Mersin 

Mersin New City iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0324 325 31 03
Web adresi : newcitymersin.com
E-posta adresi : info@korukcuogluinsaat.com

Firma Bilgisi: Körükçüoğlu Inşaat
Proje Bilgisi: New City Residence