MESA Cadde 449 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışta

MESA, Aslan Yapı ve CABA ortaklığıyla Maltepe'de hayata geçirilecek MESA Cadde'de satışlar başladı. 400 milyon TL'lik yatırım değerine sahip projede daire fiyatları 449 bin TL'den başlayayacak

MESA Cadde 449 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışta

International Property Awards'ın en önemli bölgesel kategorisi European Property Awards'tan Çoklu Konut Mimarisi dalında ödül sahipi MESA Cadde'nin satışlarına başlandı. Bugün gerçekleştirilen lansman ile kamuoyuna tanıtılan MESA Cadde, MESA, Aslan Yapı ve CABA iş ortaklığı tarafından hayata geçirilecek. 

MESA Cadde fiyatları 449 bin TL'den başlıyor

MESA, Aslan Yapı ve CABA iş ortaklığı "Avrupa standartlarını Cadde'ye getiren proje" olarak sunumunu gerçekleşkinriği MESA Cadde projesinin tanıtımını bugün yaptı. Projede fiyatların lansmana özel bir indirimle 449 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulacağını dile getiren MESA Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Mert Boysanoğlu: "MESA olarak bu yıl yani 50’ye 1 kala, birbiri ardına ve güçlü projeleri hayata geçireceğiz. MESA CADDE de MESA’nın bu yoğun sürecinin lansmanı yapılan ilk başlangıç projesi oldu." dedi. 

 

MESA Cadde 449 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışta

 

Topraktan satıştan doğan fiyat avantajı

CABA İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Cahit Balyen de, MESA Cadde'nin yükseldiği araziyi yalnızca bir telefon görüşmesi ile çok kısa sürede satın aldıklarını belirtti. MESA Cadde projesinde toprak sahibi olmanın ayrıcalığını yaşadıklarını ve bu avantajı da müşterilere sunacaklarını dile getiren Balyen: "Projenin toplam değeri 400 milyon TL seviyesinde..." şeklinde konuştu. 

MESA Cadde projesi

MESA Cadde, göz alıcı mağaza, kafe, restaurantlarla donatılmış bir konsept ile hayata geçirilecek. Maltepeliler için 7/24 canlı ve gerçek bir cadde ortamı yaratmayı hedefleyen MESA Cadde, panoramik Adalar manzaralı ve üstün özellikler içeren 4 konut bloğundan meydana gelecek. 6 ila 16 kat arası yükseklikten oluşacak bu 4 konut bloğu üzerindeki daireler ise 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösterebilecek. Darilerin büyüklükleri ise 76 metrekareden başlayacak ve 229 metrekare arasında farklılık gösterecek. Proje bünyesinde toplam 253 adet konut yer alacak. 

 

MESA Cadde 449 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışta

 

MESA Cadde nerede?

İstanbul'un en özel noktalarından birinde Maltepe sahil yoluna 5 dakikalık yürüme mesafesinde konumlanan MESA Cadde. Bağdat Caddesi'ne 5 dakikalık uzaklıkta konumlanıyor. Kadıköy ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne 20 dakikata ulaşım olanağı barındıran projeden Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 23, E-5 karayoluna 3, Metrobüs Söğütlüçeşme Durağı'na ise 15 dakikada ulaşmak mümkün olacak. 

Firma Bilgisi: Caba
Proje Bilgisi: MESA Cadde