Mi'Marin Köyce Alaçatı projesi

Mi'Marin Köyce Alaçatı projesi Suv Yapı tarafından hayata geçiriliyor

Mi'Marin Köyce Alaçatı projesi

Mi'Marin Köyce Alaçatı projesi Suv Yapı tarafından hayata geçiriliyor. 16 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirilen Mi'Marin 2+1, 3+1 ve 4+1 villa seçeneklerinden meydana geliyor. Mi'Marin satılık villa büyüklükleri ise 111 metrekare ile 143 metrekare arasında değişiyor. 

Mi'Marin sosyal donatıları arasında açık otopark, açık yüzme havuzu, güvenlik, kameralı güvenlik, sauna, vitamin bar, deniz manzarası, fitness merkezi, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu ve plaj yer alıyor. Projede villalarda ise alarm sistemleri, balkon, ebeveyn banyosu, ebeveyn giyinme odası, rezidans hizmetleri, şömine ve teras bulunuyor. 

Kendi içinde hizmet verecek olan ve her türlü imkana sahip sosyal tesis içerisinde, toplamda 350 metrekarelik plaj bölümü olan yüzme havuzu, çocuk havuzu, fitness ve pilates salonu, sauna, masaj bölümü, oyun odası, hobi salonu, şömine köşesi, seyir terası, aperatif yiyeceklerin servis edileceği mini bir mutfağı da bulunuyor.

Mi'Marin Köyce, Alaçatı çarşısına yürüme mesafesinde yer alıyor. Aynı zamanda dünyanın en güzel plajları arasında yer bulan Ilıca plajına 2 km ve Rüzgar Sörfü tutkunlarının adresi olan Alaçatı Surf merkezine sadece 4,5 km uzaklıkta.

Mi'Marin Köyce iletişim bilgileri
Telefon : 0232 446 0 406
Web :  http://www.koycealacati.com/

Proje Bilgisi: Köy