Midtown Selenium by Deyaar fiyatları 199 bin dolardan başlıyor

“Selenium” markasını Midtown Selenium by Deyaar ile Dubai’ye taşıyan Aşçıoğlu İnşaat, teslimleri Eylül 2019’da yapacak

Midtown Selenium by Deyaar fiyatları 199 bin dolardan başlıyor

Aşçıoğlu İnşaat, Dubai’nin IMPZ bölgesinde inşa edeceği Midtown Selenium by Deyaar projesi ile dünyaya açılıyor. Teslimleri 2019 yılının Eylül ayında yapılacak olan proje, Dubai’nin  “İlk Türk Markalı Konut Projesi” olma özelliği taşıyor.

Tamamı 1+1 tipinde dairelerden oluşan Dubai Midtown Selenium by Deyaar’da dinlenme alanlarına, alışveriş merkezine ve spor alanlarına da yer veriliyor. Proje, Dubai’nin en elit bölgelerinden birinde konumlanıyor.

Toplam 150 bin metrekarelik arsa alanı üzerine kurulan Midtown Selenium by Deyaar projesinin inşaat alanı 510 bin metrekare olarak belirleniyor. 25 blok halinde yükselen projede 2 adet 4 yıldızlı otel bulunuyor.

Midtown Al Maktoum Uluslararası Havalimanı’na 10 dakika uzaklıkta bulunan Aşçıoğlu Midtown Selenium by Deyaar, dünya standartlarında bir golf sahası olan Jumeirah Golf Estates manzarasına hakim bir noktada hayat buluyor. 

Midtown Selenium by Deyaar Dubai’nin sosyal donatıları içerisinde; yüzme havuzu, çocuk oyun alanı, koşu pisti, spor kulübü, spor salonu, toplantı alanları, iş merkezleri, perakende noktası, restoran-kafe alanı, bankalar, döviz büroları, kreşler ve okullar yer alıyor.

Midtown Selenium by Deyaar Dubai projesinde 1+1 dairelerin fiyatı minimum 199 bin dolardan başlıyor. 

Aşçıoğlu Dubai Midtown Selenium by Deyaar ödeme planı!

- Yüzde 10 peşinat veriliyor,
- Aralık 2016’da yüzde 5’lik ara ödeme,
- Haziran 2017’de yüzde 5’lik ara ödeme,
- Aralık 2017’de yüzde 5’lik ara ödeme,
- Haziran 2018’de yüzde 5’lik ara ödeme,
- Teslim tarihinde ise yüzde 70’lik ödeme.

 

Firma Bilgisi: Aşçıoğlu Inşaat
Proje Bilgisi: Midtown Selenium by Deyaar