Mira Kurtköy yol tarifi

Mira Kurtköy yol tarifine haberimiz detayından ulaşabilirsiniz

Mira Kurtköy yol tarifi

Beşyıldız Ekşioğlu İnşaat projesi olan Mira Kurtköy 25 bin 829 metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. Toplam 303 daire ve 32 villadan meydana gelen Mira Kurtköy satılık daireler 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlanıyor ve bu daire büyüklükleri 70 metrekare ile 171 metrekare arasında değişiyor. Mira Kurtköy satılık villaların büyüklükleri ise 165 metrekare olarak tasarlanıyor. 

Yüzde 80 yeşil alana sahip olan Mira Kurtköy konut sahiplerine birçok sosyal donatı imkanı sağlıyor. Mira Kurtköy özellikleri arasında bisiklet yolları, basketbol sahası, voleybol sahası, kreş, çok amaçlı spor salonu, fitness salonu, sauna, cafe corner, kapalı havuz, bilardo salonu, dinlenme ve toplantı salonları yer alıyor.

Mira Kurtköy nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Mira Kurtköy’de inşa ediliyor. Atlantis AVM'ye 0,5 kilometre, TEM Bağlantı Yolu'na 0,8 kilometre, TEM'e 1.6 kilometre, Sabiha Gökçen'e 1,9 kilometre, İstanbul Park'a 5 kilometre ve sahil yoluna 11 kilometre mesafede yer alıyor.

Mira Kurtköy yol tarifi
Mira Kurtköy Evleri’ne gidebilmek için; TEM Kurtköy Gişelerinden devam edip, Atlantis AVM’ye giden yolu takip etmek yeterlidir. Atlantis AVM’ye gelmeden sağa doğru giden yoldan devam edildiği takdirde Erdoğan Demirören Spor Tesislerine gelmiş olunur. Mira Kurtköy Evleri de Erdoğan Demirören Spor Tesisleri ile karşılıklı bir konumdadır.

Mira Kurtköy adres bilgileri: Yenişehir Mah. Millet Cad. Petek Sk. Kurtköy / İSTANBUL

Mira Kurtköy iletişim bilgileri
Tel: 444 5 414 Faks: 0216 683 99 99

Proje Bilgisi: Mira Kurtköy