Mitsubishi Electric'ten teknolojik keşif

Mitsubishi Electric Türkiye Klima Sistemleri'nin hayata geçirdiği Keşfetteam, konfor ve enerji tasarrufuyla dikkat çekiyor

Mitsubishi Electric'ten teknolojik keşif

Mitsubishi Electric Türkiye Klima Sistemleri'nin hayata geçirdiği Keşfetteam, konfor ve enerji tasarrufuyla dikkat çekiyor. 

Mekandaki ısı kayıplarının analizi
Keşfetteam hizmetinde uzman Keşfetteam ekipleri, en son teknoloji ekipmanlarla termal görüntüleme yaparak keşif yapılan ortamdaki yalıtım sorunlarını, ısı köprülerini, dış duvarlardaki ve kapılardaki ısı kayıp noktalarını tespit ediyor. Ayrıca uzman ekipler müşterileri yaşanabilecek konforsuz koşullar, daha az tüketim ve seçilen klimalardan tam verim alabilmek gibi konularda yönlendiriyor. Böylece bayilerin standart, güvenilir ve daha iyi keşif hizmeti vermesi sağlanıyor.

Klima seçiminin önemi
Keşfetteam, mekâna uygun klimanın yanı sıra seçilen klimanın konumlanması gereken ideal yeri de belirliyor. Gerçek dünya ile dijital dünya arasında bağlantı sağlayan ve yeni bir yazılım teknolojisi olan Artırılmış Gerçeklik uygulaması (Augmented Reality) sayesinde müşteriler, keşif sırasında ihtiyaçlarına uygun olan klimaların mekanlarında nasıl görüneceğini deneyimleyebiliyor.