Moment Beştepe Ofis Türkiye’de bir ilk olacak

Moment Yapı tarafından Anakara Beştepe’de inşa edilen yeni nesil ofis projesi Moment Beştepe Ofis çalışanların hem iş hem de yaşam alanı olacak.

Moment Yapı, hem inşaat sektörüne hem de iş yaşamına yepyeni bir soluk getiriyor. Türkiye’de ilk defa ‘yeni nesil ofis’ anlayışına uygun ofis inşa eden Moment Yapı, bu projeyi Ankara’nın gözdesi Beştepe’de hayata geçiriyor. Nedir yeni nesil ofis? Yeni nesil ofis, çalışanların ham iş performansını hem de mutluluğunu gözetiyor. Sadece çalışıp gittiği bir bina değil, aynı zamanda yaşam alanı oluyor. Çalışan ne kadar mutlu ve zinde olursa iş verimi de o kadar artıyor. İşte bu unsurları göz önünde tutarak, Moment Beştepe Ofis projesinde uyku ve dinlenme odası, yoga odası, mola sokağı, kat bahçeleri, kafeler ve restoranlar bulunuyor. Ayrıca ofislerin yanı sıra kullandıkça ödeme yapılması gereken toplantı salonları, workshop odaları, seminer salonları da bulunuyor. Sadece Ankara ofis projeleri arasında değil Türkiye ofis projeleri arasında da en iddialı proje olan Moment Beştepe Ofis, mimarlar, avukatlar, müşavirler ve bakanlıkla iş ilişkisinde olan şirketler tarafından tercih ediliyor.

Moment Beştepe'de avantajlı ödeme seçenekleri 
Beştepe’de önü kapanmayacak bir arazide, bir tarafı orman diğer bir tarafı şehir manzarası olan proje; Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ne, bakanlıklara, Konya ve İstanbul yoluna, Kızılay’a, Tunalı’ya, Bahçeli ve Söğütözü metrro duraklarına çok yakın mesafede yer alıyor. 330 ofisin yer aldığı iki bloktan oluşan Moment Beştepe Ofisleri yüzde 5 peşinat ve 20 ay sıfır faiz veya 0,50 den başlayan özel oranlarda 120 aya varan vade seçenekleriyle satışa sunuluyor. Çalışanların yaşam alanı olacak olan bu projede yönetim de özenle yapılacak. Ticari alanlar satışa sunulmadan yalnızca kiralama yöntemiyle işletilecek. Proje Aralık 2017 tarihinde teslim edilecek. Diğer ofis projelerinden farklı olarak da tüm ofis içi dizayn tamamlanmış olarak teslim edilecek. 

Firma Bilgisi: Moment Yapı A.Ş.
Proje Bilgisi: moment beştepe ofis