MUTLULUK EVİNİZDEN BAŞLAR

Gayrimenkul sektörünün iki büyük ismi Halk GYO ve Vakıf GYO, ailelere hak ettikleri mutlu hayatı sunmak için güçlerini birleştirdi.

MUTLULUK EVİNİZDEN BAŞLAR

HALK GYO ve VAKIF GYO GÜVENCESİYLE

MUTLULUĞUN ADRESİ: BİZİMTEPE AYDOS

Gayrimenkul sektörünün iki büyük ismi Halk GYO ve Vakıf GYO, ailelere hak ettikleri mutlu hayatı sunmak için güçlerini birleştirdi.

İstanbul’un en hızlı gelişen bölgelerinden Sancaktepe’de yer alan

Bizimtepe Aydos, 95 bin m2’lik bir alanda hayata geçiyor. Toplam 1.037 daireden oluşan proje, % 90 oranındaki peyzaj alanı ile dikkat çekiyor.

MUTLULUK EVİNİZDEN BAŞLAR
Ailelerin mutlu, huzurlu ve güvenli bir yuvaya sahip olabilmesi için büyük bir titizlik ve incelikle planlanan Bizimtepe Aydos, İstanbul’un giderek çeşitlenen ulaşım ağlarının ortasında yer alan Sancaktepe’de yükseliyor. Marka ve modelleri belli, 1. sınıf ürün ve malzemelerin kullanıldığı daireler ve yaşam alanları, iki güçlü kuruluşun projeye verdiği önemi de gözler önüne seriyor.

145 bin m2 podyum üstü inşaat alanı bulunan Bizimtepe Aydosİstanbul’daki genel inşaat alanı ve arsa dengesine bakıldığında, ailelerin çocuklarıyla birlikte rahatça yaşayabilecekleri, ortalamanın çok üzerinde, yaklaşık %90 oranında peyzaj alanıyla da öne çıkıyor.

Aydos Ormanı’nın Yanı Başında; Yemyeşil Bir Dünya
Hayatın daha sakin ve huzurlu yaşandığı Anadolu Yakası’nın en büyük yeşil alanlardan biri olan Aydos Ormanı’nın kıyısında konumlanan Bizimtepe Aydos, %90 peyzaj alanıyla çıtayı yükseltiyor. 13’er katlı 17 bloktan oluşan projede 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulunuyor. Hobi bahçeleri, bisiklet ve koşu parkurları, çocuk oyun alanları, çardaklar ve süs havuzları, çim amfiler ve günlük ihtiyaçlara cevap veren çarşısı Bizimtepe Aydos’u farklı kılmaya yetiyor. 3-5 ve 7-12 yaş gruplarına özel oyun alanları ile kendi özel binasına sahip olan anaokulu da küçüklere eğlence, büyüklere güven sunuyor.

AYRINTILI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN

Her Yere Kolayca Ulaşın, Hayat Size Kalsın
Bizimtepe Aydos ulaşım sorununu da ortadan kaldırıyor. Toplu ulaşım ağlarının yanı sıra hemen önünden geçmesi planlanan metro hattıyla gideceğiniz yere kolayca ulaşmanızı sağlıyor. İstanbul Finans Merkezi, Sabiha Gökçen Havalimanı, eğitim kurumları, hastaneler ve alışveriş merkezleri de Bizimtepe Aydos’a çok yakın bir konumda bulunuyor.

Mutluluk Peşin, Ödeme Teslimde
Bizimtepe Aydos’ta %25 peşinat ödeyerek banka kredisi kullanmayı tercih edenler, kredi taksitlerini teslimden itibaren ödemeye başlıyor. Farklı ödeme alternatiflerinin de sunulduğu projenin en büyük avantajlarından biri ise peşin ödemelerde uygulanan %15 indirim! Halkbank, Vakıf Bank, Ziraat Bankası ve Ziraat Katılım Bankası, projeye özel indirim ile katkı payı ödemesi olmaksızın %1.09 oran ile kredi kullandırarak sizleri bu eşsiz projede ev sahibi yapıyor.

Gelin, siz de mutlu bir hayata ilk adımı Bizimtepe Aydos ile atın.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN